I liga. Średni występ Wigier na Litwie. Piłkarz Legii odesłany do domu

Piłkarze Wigier Suwałki zremisowali bezbramkowo mecz kontrolny z Suduvą Mariampol. Po spotkaniu trener Zbigniew Kaczmarek nie był do końca zadowolony z postawy zespołu.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

- Rywal prezentował się dziś od nas lepiej. Suduva to wymagający przeciwnik. Litwini grali szybko i agresywnie. Nie do końca jesteśmy zadowoleni z postawy drużyny. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu zagramy lepiej - powiedział Kaczmarek.

Z powodu urazów w sobotnim sparingu nie wystąpili: Maksims Rafalskis, Marcin Tarnowski, Kamil Adamek, Kamil Zapolnik i Tomasz Tuttas. Przypomnijmy, że z kadry pierwszoligowca w Suwałkach zostali kontuzjowani Aleksandar Atanacković i Sebastian Radzio.

- W przypadku Aleksandra Atanackovićia i Sebastiana Radzio to poważniejsze kontuzje. Dlatego nie przyjechali na zgrupowanie. Pozostali zawodnicy leczą mikrourazy i powinni rozpocząć treningi z zespołem w poniedziałek - mówi Kaczmarek.

W spotkaniu z Suduvą Mariampol nie zagrał Bartosz Żurek. Suwalczanie zrezygnowali z zawodnika III-ligowej Legii II Warszawa.

- Doszliśmy do wniosku, że ten zawodnik nie będzie wzmocnieniem. Nadal szukamy kolejnych kandydatów do gry w Wigrach. Trwają rozmowy i być może niedługo pojawią się kolejni testowani gracze - stwierdził trener suwalskiego klubu.

Wigry Suwałki przebywają na zgrupowaniu w litewskim Mariampolu. Obóz potrwa do 7 lutego. Kolejny pojedynek kontrolny podopieczni trenera Zbigniewa Kaczmarka rozegrają w najbliższą środę. Ich rywalem będzie Stumbras Kowno. Mecz zaplanowano na godzinę 11.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Więcej o: