Karol Piątek: Powoli myślimy o Arce

Piłkarze Termaliki Bruk - Bet Nieciecza zakończyli serie 14 sparingów i odliczają dni do inauguracji rundy wiosennej.- Kilka zespołów ma szansę na awans do ekstraklasy. Walka będzie toczyła się do końca- mówi piłkarz wicelidera I ligi na oficjalnej stronie klubu.

Termalika przygotowywała się na boiskach ze sztuczną nawierzchnią, co może stanowić problem dla drużyny w pierwszych meczach po zimowej przerwie. - Bardzo solidnie pracowaliśmy podczas dwóch obozów. Rozegraliśmy też 14 sparingów. Wszystkie wprawdzie na sztucznej trawie, ale takie były warunki. Nie powinno to mieć znaczenia przed rozpoczynającą się rundą wiosenną. Jesteśmy doświadczonym zespołem i powinniśmy sobie z tym poradzić- uważa Piątek.

Zajmująca drugie miejsce Termalika zagra w sobotę w Gdyni z Arką, która przed sezonem była wymieniani w gronie faworytów do awansu. - Powoli myślimy o czekającym nas meczu z Arką, ale w takich sytuacjach najlepiej zachować spokój- uważa pomocnik Termaliki. - Kilka zespołów ma szansę na ekstraklasę. Walka będzie toczyła się do końca. Chcielibyśmy pokazać się w niej z jak najlepszej strony - podsumowuje Piątek.

Patryk Małecki wróci do składu Wisły? "Na razie nie podejmujemy tego tematu"

Więcej o: