Właściciel Piramidy motywuje Polonię Bytom przed derbami [ZDJĘCIA]

Ci bytomscy piłkarze, którzy najlepiej wypadną w dwóch ostatnich, tegorocznych spotkaniach, mogą liczyć na specjalną nagrodę od Tadeusza Ceglińskiego. Warunkiem są oczywiście wygrane.

Jak już informowaliśmy znany bioenergoterapeuta i właściciel tyskiego hotelu Piramida jest zainteresowany kupnem akcji Polonii. Bytomianie przygotowują się zresztą do niedzielnych derbów z Piastem Gliwice właśnie w Piramidzie. - Uczestniczyłem w odprawie przed meczem z Wartą Poznań. Trener mówił piłkarzom ważne słowa, ale nic do nich nie dotarło. To się musi zmienić. Trzeba ich dodatkowo zmotywować, dlatego tych, którzy wykażą się w dwóch ostatnich meczach zaproszę wraz z osobami towarzyszącymi na bal sylwestrowy do Piramidy. Będzie full wypas z noclegiem w luksusowych apartamentach - uśmiecha się Cegliński.

On sam mocno zaangażował się w pomoc zespołowi. - Piłkarze, jeśli tylko chcą, mogą korzystać z moich umiejętności. Dam z siebie tyle, ile tylko mogę. Piramida jednak wyniku nie ustali - przestrzega. Cegliński zastrzega też, że pod adresem zawodników padną mocne słowa. - Powiem im, że jeśli zawalą te dwa mecze, to ja żadnymi akcjami nie będę zainteresowany. Sentyment pozostanie, ale nie będzie nawet na lizaczka na patyczku - ostrzega. Mecz Piast - Polonia w niedzielę o godzinie 18.

 

Zero kontrowersji, żartów i luzu? To nie Facebook.com/Sportpl ?

Więcej o: