"Porozmawiamy, kochanie?". Fani Leo Messiego byli zszokowani

Lionel Messi na stałe zapisał się w historii światowej piłki nożnej. Argentyńczyk to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Ostatnio Miguel Granados, komik i aktor, rozmawiał z zawodnikiem Interu Miami. Premiera wywiadu z 36-latkiem stała się hitem internetu. Wszystko za sprawą żartobliwego zachowania mężczyzny.

Transfer Lionela Messiego do Interu Miami odmienił amerykańską ligę. Przyjście Argentyńczyka do MLS diametralnie zwiększyło oglądalność piłki nożnej za oceanem. Pod koniec czerwca tego roku wygasła jego umowa z Paris-Saint Germain i ostatecznie wybrał grę w klubie z Florydy. Były piłkarz m.in. FC Barcelony doskonale odnajduje się w nowym środowisku. Już w debiucie przypieczętował zwycięstwo swojej nowej drużyny nad Cruz Azul w turnieju Leagues Cup. Na ten moment w barwach Interu łącznie wystąpił w 12 meczach, zdobywając 11 bramek i notując pięć asyst.

Zobacz wideo Dariusz Szpakowski o polskiej piłce. "Skończmy z tym polskim piekiełkiem"

Żartobliwa zapowiedź wywiadu byłego komika z Messim. "Porozmawiamy, kochanie?" 

Ostatnio Argentyńczyk znalazł trochę czasu i chętnie udzielił wywiadu Migue Granadosowi. Były komik i aktor rozmawiał z Messim na różne kwestie. Premiera rozmowy miała miejsce w czwartek 21 września na kanale YouTube "Olga". W mediach społecznościowych pojawiło się zabawne nagranie, zapowiadające premierę wywiadu.

Na pierwszym planie wideo zamieszczonym na Twitterze widać argentyńskiego mistrza świata czekającego na Granadosa. Niespodziewanie za jego plecami pojawił się komik, który pocałował Messiego w szyję. Reakcja piłkarza Interu Miami była zaskakująca. 36-latek wybuchł śmiechem. "Porozmawiamy, kochanie?" - podpisał swój wpis w mediach społecznościowych Granados.

Nagranie momentalnie stało się hitem internetu. Jednak nie wszystkim fanom przypadło do gustu. Niektórzy z nich zastanawiali się, gdzie w momencie kręcenia zapowiedzi był ochroniarz Messiego.

Jakiś czas temu argentyńska prasa donosiła, że za bezpieczeństwo Argentyńczyka odpowiada Yassine Chueko. To były żołnierz amerykańskiej armii, który uczestniczył w misjach w Iraku i Afganistanie.

Więcej o: