NER znalazło następcę Adama Buksy. Prosto z Juventusu

Adam Buksa od nowego sezonu będzie występował we francuskim RC Lens. Były klub Polaka znalazł już zastępcę 26-latka. Według informacji mediów nowym piłkarzem New England Revolution ma zostać Giacomo Vrioni, gracz Juventusu.

Adam Buksa w New England Revolution występował przez dwa i pół roku. Łącznie w barwach amerykańskiego zespołu zdobył 35 bramek. Od nowego sezonu wzmocni RC Lens, w którym będzie grał z dwoma innymi Polakami - Przemysławem Frankowskim oraz również pozyskanym tego lata Łukaszem Porębą.

Zobacz wideo Ile Robert Lewandowski zarobi, jeśli przejdzie do Barcelony?

Media: New England Revolution znalazło zastępcę Adama Buksy

Według informacji Fabrizio Romano amerykański klub znalazł już następcę reprezentanta Polski. New England Revolution ma być już dogadane z Juventusem Turyn w sprawie pozyskania 24-letniego Giacomo Vrioniego. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

"Zespół MLS New England Revolution ma pozyskać albańskiego napastnika Giacomo Vrioniego z Juventusu – powiedziano mu, że jest wyznaczonym zawodnikiem, który zastąpi Adama Buksę, zaczynamy" - napisał Fabrizio Romano i dodał: "Opłata ma wynosić 3,8 mln dolarów plus premie, które zostaną ogłoszone wkrótce"

Szczegóły umowy napastnika nie są jeszcze dokładnie znane, jednak wiadomo, że będzie on jednym z najbardziej opłacalnych zawodników w całej MLS

Giacomo Vrioni dołączył do Juventusu zimą 2020 roku. Wystąpił zaledwie w dwóch oficjalnych meczach w barwach włoskiego klubu. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w austriackim WSG Tirol. W 30 meczach zdobył 21 bramek i zanotował 5 asyst.

Adam Buksa nowym piłkarzem RC Lens

Adam Buksa na początku czerwca został ogłoszony nowym piłkarzem francuskiego RC Lens. Polak został pozyskany przez klub Ligue 1 za sześć milionów euro. Według portalu transfermarkt wychowanek Wisły Kraków jest najlepiej wycenianym napastnikiem we francuskim klubie. 

Więcej o: