Krychowiak otrzymał dwie oferty z czołowych lig Europy. Możliwy powrót

Portal WP Sportowe Fakty dotarł do szczegółów ofert, jakie otrzymuje Grzegorz Krychowiak. Okazuje się, że w grę wchodzi powrót Polaka do Hiszpanii. Pomocnik w latach 2014-2016 występował w Sevilli.

Grzegorz Krychowiak w najbliższym czasie rozstanie się z Krasnodarem. Pomocnik jest zdeterminowany, żeby odejść z klubu po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Obecna umowa Krychowiaka jest ważna do końca czerwca 2024 roku i Krychowiak jest jedynym obcokrajowcem, który chce odejść z klubu w trybie natychmiastowym. - Galicki wydaje mnóstwo pieniędzy na klub. Trochę go szkoda. Ta cała zgraja zagranicznych kolegów po prostu uciekła. Oni nie mają jaj. Krychowiak musi przeprosić właściciela klubu za taki czyn - stwierdził Anzor Kawazaszwili, były bramkarz reprezentacji ZSRR.

Zobacz wideo To piłkarze stoją za buntem PZPN. Wiemy, kto był inicjatorem

Media: Krychowiak ma oferty z dwóch czołowych lig. Możliwy powrót

Portal WP Sportowe Fakty informuje, że Grzegorz Krychowiak otrzymał oferty z dwóch czołowych lig w Europie. Mowa tutaj o Hiszpanii oraz Niemczech. Pomocnik ma za sobą występy w barwach Sevilli w latach 2014-2016, z którą dwukrotnie triumfował w Lidze Europy. Na ten moment nie wiadomo, o jakich klubach konkretnie mowa. Krychowiak musi podjąć decyzję do 7 kwietnia, ale wszystko wskazuje na to, że Polak podejmie decyzję przed zgrupowaniem kadry.

FIFA umożliwiła zawodnikom wypożyczenie do końca sezonu z klubów ligi rosyjskiej oraz ukraińskiej. Takie rozwiązanie jest alternatywą dla Grzegorza Krychowiaka, któremu szczególnie zależy na zerwaniu kontraktu z Krasnodarem. Wcześniej portal meczyki.pl informował, że sytuację Grzegorza Krychowiaka może wykorzystać Legia Warszawa. "Jacek Zieliński, rozmawiał w tej sprawie z przedstawicielami piłkarza. Wstępnie badał grunt, bo trzeba to jednak podkreślić - na razie mówimy o sytuacji czysto hipotetycznej" - pisze serwis.

Grzegorz Krychowiak trafił do Krasnodaru w sierpniu zeszłego roku za cztery miliony euro z Lokomotiwu Moskwa. Od tego czasu pomocnik zagrał w 17 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, w których zdobył pięć bramek oraz zanotował trzy asysty.

Więcej o: