Media: Legia chce reprezentanta Polski. "To byłoby frajerskie zachowanie"

"Przegląd Sportowy" poinformował, że Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem Jacka Góralskiego z Kajrata Ałmaty. Co na to reprezentant Polski? - Cierpliwie czekam na to, co Kajrat postanowi wobec mnie. Jest jeszcze czas na jakieś decyzje - stwierdził.

Dokładnie 11 lutego dowiedzieliśmy się o kontuzji Jacka Góralskiego. "Pechowy okres... następny kadrowicz z problemami (wiązadła)" - napisał na Twitterze prezes PZPN, Zbigniew Boniek. Góralski wrócił do gry po zerwaniu więzadeł krzyżowych po ośmiu miesiącach w wygranym 2:1 meczu Kajratu Ałmaty z FK Aktobe. Kajrat zakończył poprzedni sezon Premier Ligi na trzecim miejscu z 51 punktami, mając 10 punktów straty do Tobyłu Kustanaj.

Zobacz wideo "Nie chcę, żeby taki człowiek był selekcjonerem reprezentacji Polski. To go dyskwalifikuje"

Legia Warszawa chce Jacka Góralskiego. Co on na to? "Byłoby frajerskie"

Jacek Góralski rozmawiał z "Przeglądem Sportowym" na temat swojej najbliższej przyszłości. Jak się okazuje, pomocnik reprezentacji Polski cieszy się zainteresowaniem ze strony Legii Warszawa oraz klubów z Major League Soccer. Kontrakt Góralskiego wygasa z końcem 2022 roku. Co on na to? "Umowa z Kajratem kończy mi się w grudniu i latem mógłbym przymierzać się do zmiany otoczenia" - rozpoczął Góralski.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

"Wiele jednak zawdzięczam Kajratowi, bo pomógł mi w trudnym momencie. Takiego wsparcia od prezesa klubu życzę każdemu sportowcowi. Pan Boranbajew dzwonił ze słowami wsparcia, zachęcał, bym się nie spieszył z powrotem na boisko. Nie biorę pod uwagę związania się z kimś innym, nie znając decyzji Kajratu. Po tym to byłoby frajerskie zachowanie, czułbym, że oszukałem tych ludzi. Cierpliwie czekam na to, co Kajrat postanowi wobec mnie. Jest jeszcze czas na jakieś decyzje" - dodał Polak.

Jacek Góralski występuje w Kajracie Ałmaty od stycznia 2020 roku, kiedy to opuścił bułgarski Łudogorec Razgrad za milion euro. Od tego czasu reprezentant Polski zagrał 29 spotkań dla Kajratu, z czego zespół ze stolicy Kazachstanu wygrał 20 z nich.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.