Absurdalny samobój niemal z połowy boiska. Bramkarz nic nie mógł zrobić [WIDEO]

Absurdalny gol padł w drugiej lidze holenderskiej. Zawodnik przelobował własnego bramkarza niemal z połowy boiska.

To był mecz 18. kolejki Erste Divisie (druga liga holenderska): Jong PSV - De Graafschap. W drugiej minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy doszło do kuriozalnej sytuacji. Gospodarze rozgrywali piłkę na własnym połowie i nagle 20-letni hiszpański pomocnik Ismael Saibari niemal z połowy boiska chciał podać do nieco wysuniętego z bramki Niemca Vincenta Muellera. Zrobił to jednak tak mocno, niefortunnie, że przelobował własnego golkipera.

Robert Lewandowski"Le cabaret" Lewandowskiego to wcale nie jego sprawka. "To przecież nie Robert"

Vincent Mueller próbował jeszcze ratować sytuację i sięgnąć po piłkę, ale nie udało mu się to. W efekcie do przerwy był remis, bo Jong PSV wcześniej prowadził 1:0, a gola strzelił belgijski obrońca Fedde Leysen.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W drugiej połowie padły jeszcze trzy gole. Najpierw Kanadyjczyk Simon Colyn w 68. minucie dał gospodarzom prowadzenie. W odpowiedzi trafili jednak Jonathan Opoku i Jasper Van Heertum i goście cieszyli się ze zwycięstwa 3:2.

Skandal w KolumbiiSkandal w drugiej lidze na skalę światową. Piłkarze w szoku. "Wstyd!"

De Graafschap po tej wygranej zajmuje piąte miejsce w tabeli, ze stratą sześciu punktów do prowadzącego FC Volendam. Jong PSV jest na trzynastej pozycji.