Piękny gol 19-latka. Tak się cieszył, że dostał czerwoną kartkę [WIDEO]

Gabriel Veron, 19-letni napastnik Palmeiras zdobył przepiękną bramkę w wygranym meczu 3:1 z Cuiabą. Z radości dostał drugą żółtą kartkę.

Była ostatnia minuta meczu 36. kolejki ligi brazylijskiej: Cuiaba - Palmeiras. Wtedy gospodarze fatalnie rozegrali piłkę na własnej połowie. Przechwycił ją Gabriel Veron, przebiegł kilka metrów i zdecydował się na strzał z ponad 20 metrów. Piłka wylądowała w okienku bramki gospodarzy.

Bohaterski wyczyn gracza Arsenalu. Powstrzymał złodziejaBohaterski wyczyn gracza Arsenalu. Odparł atak uzbrojonego złodzieja

Piękny gol i czerwona kartka

Gabriel Veron nie ukrywał olbrzymiej radości z wyjątkowej urody trafienia, dopiero pierwszego w tym sezonie. Po zdobytym golu zaczął biec w kierunku kibiców i ściągnął koszulkę. Sędzia ukarał go drugą żółtą kartką i zawodnik musiał opuścić boisko. Wcześniej został ukarany bowiem za faul w 44. minucie.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Gol Verona rozstrzygnął losy meczu. Do tego momentu goście prowadzili bowiem 2:1 po bramkach Gabriela Silvy (4. minuta) i zaledwie 17-letniego Giovaniego Henrique'a (30.). Dla gospodarzy trafił Alan Empereur (37.).

Palmeiras po tej wygranej po 36 kolejkach wciąż zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Kilka dni temu drużyna ta zdobyła Copa Libertadores. W finałowym meczu pokonała Flamengo po dogrywce 2:1. W końcówce spotkania doszło do kuriozalnych scen na boisku. Sędzia podbiegł do Deyversona, napastnika Palmeiras i klepnął go w plecy. Ten w teatralny sposób padł na boisko.

Zawodnik Barcy dostał ultimatum. Niebawem wyjaśni się jego przyszłośćZawodnik Barcy dostał ultimatum. Niebawem wyjaśni się jego przyszłość

Cuiaba jest dopiero na piętnastej pozycji.