Diagnoza brzmiała jak wyrok, ale on wraca! Nie potrzebował nawet minuty. Mistrz [WIDEO]

Jarosław Niezgoda znów strzela! Polak zdobywa gola na wagę zwycięstwa w ostatnim meczu Portland Timbers z Interem Miami (1:0). To drugie trafienie napastnika po powrocie po kontuzji.

Dramatyczne były skutki kontuzji, jaką odniósł Jarosław Niezgoda w listopadzie ubiegłego roku. Polak wszedł na boisko dopiero w 78. minucie, ale chwilę później opuścił je na noszach po zderzeniu z obrońcą rywala. - Wyniki rezonansu potwierdziły zerwanie więzadła krzyżowego w lewym kolanie. W poniedziałek 9 listopada ma przejść operację, po której zostanie ustalony harmonogram rehabilitacji. Polak już w tym sezonie nie zagra - czytaliśmy na stronie klubu.

Niezgoda znowu trafia. Polak wraca do formy w Major League Soccer

Oficjalnie Jarosław Niezgoda nie grał przez dziewięć miesięcy. Po kontuzji Polak pojawił się w siedmiu spotkaniach, jednak we wszystkich wszedł z ławki na ostatnie minuty. Najwięcej minut (11) rozegrał 26 września w meczu z Real Salt Lake, w którym strzelił pierwszego gola od października 2020 roku. Trafienie w ostatnim meczu z Interem Miami (1:0) było jego drugim trafieniem.

Ancelotti reaguje na kolejny wstyd Realu Madryt. Ancelotti reaguje na kolejny wstyd Realu Madryt. "Zasłużyliśmy. To nie był przypadek"

Napastnik Portland Timbers pojawił się na boisku w 82. minucie i niespełna minutę później wpisał się na listę strzelców. Zawodnicy Giovanniego Savarese'a wykonywali rzut rożny. Piłkę w pole karne dośrodkował Rodolfo Pizarro, ta wylądowała wprost na głowę Niezgody, a 26-latek skierował ją bezpośrednim strzałem na bramkę Nicka Marsmana.

W styczniu 2020 roku Legia sprzedała Niezgodę do Portland Timbers za 3,5 miliona euro. Do tej pory Polak zdobył osiem bramek w 21 meczach. Podbój Stanów Zjednoczonych musi odłożyć na kolejny sezon, bo do treningów Niezgoda wróci najszybciej za kilka miesięcy. W poprzednim sezonie wystąpił w 13 spotkaniach MLS. Strzelił sześć goli i zaliczył jedną asystę.