Buffon zniszczył swoich kolegów. Film stał się hitem [WIDEO]

Gianluigi Buffon opublikował wideo w mediach społecznościowych, na którym gra w popularną grę "kamień, papier, nożyce". Film szybko stał się hitem internetu, a materiał skomentował m.in. Kylian Mbappe.

Gianluigi Buffon przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022 dołączył do Parmy, z której odszedł 20 lat temu. Ultrasi klubu ze Stadio Ennio Tardini uważają Buffona za zdrajcę i najemnika, ponieważ w 2001 roku były reprezentant Włoch zdecydował się na transfer do Juventusu. Buffon zdecydował się na koszulkę z numerem 77. "Usuń nasz numer ze swoich pleców zdrajco bez honoru" - pisali najzagorzalsi fani Parmy.

Zobacz wideo Przestańmy mówić "farbowane lisy" o piłkarzach!

Gianluigi Buffon ogrywa wszystkich kolegów w "kamień, papier, nożyce". Nagranie stało się hitem internetu

Gianluigi Buffon opublikował film w mediach społecznościowych, w którym zawodnicy Parmy grają w popularną grę "kamień, papier, nożyce". 43-latek nie przegrał żadnego pojedynku, a później cieszył się z częścią kolegów z zespołu. Materiał szybko stał się hitem internetu i przekroczył ponad dwa miliony wyświetleń w przeciągu 24 godzin. "Z narzędziami handlu niewiele można zrobić" - tak Buffon zatytułował wrzucony film.

 

Show Gianluigiego Buffona spotkało się też z reakcjami wielu piłkarzy. Film byłego reprezentanta Włoch skomentował m.in. Kylian Mbappe, Ivan Rakitić, Marco Verratti, Claudio Marchisio czy Layvin Kurzawa. Nie zabrakło też komentarzy nawiązujących do byłego zespołu Buffona. "Nawet Aaron Ramsey zostałby skrzywdzony" - czytamy pod filmem. "W przyszłości widziałbym wielki pojedynek: Buffon, Marchisio i Del Piero" - dodaje jeden z kibiców.

Gianluigi Buffon zagrał w sześciu meczach tego sezonu w Serie B i dwukrotnie udało mu się zachować czyste konto. Buffon podpisał kontrakt z Parmą do końca czerwca 2023 roku, ale może go zerwać po zakończeniu obecnego sezonu. W pierwszym zespole Parmy znajduje się dwóch Polaków: Adrian Benedyczak oraz Bartłomiej Maliszewski. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.