Nieprawdopodobne siedem minut Stępińskiego! Gol za golem

Mariusz Stępiński zaczął strzelanie na Cyprze i jak już to zrobił, to w wielkim stylu. Polak zanotował pierwszego hat-tricka w barwach Aris Limassol, a to nie koniec meczu. Wciąż trwa spotkanie z Anorthosis Famagusta.

To było nieprawdopodobne siedem minut Mariusza Stępińskiego. Polski napastnik zdobył swojego debiutanckiego gola w barwach Aris Limassol. Co prawda zarówno kibice, jak i sam piłkarz musieli czekać na przełamanie do czwartej kolejki cypryjskiej ekstraklasy, ale gdy już do tego doszło, 26-latek rozstrzelał się na dobre. Pierwsze trafienie Stępiński zanotował w 12. minucie. Pięć minut później strzelił drugiego gola, a hat-tricka skompletował trafiając w 19. minucie.

Trzy gole Stępińskiego, to jednocześnie jedyne trafienia Aris Limassol w starciu z  Anorthosis Famagusta. Zespół Liasosa Louka zakończył pierwszą połowę wynikiem 3:1, a w drugiej połowie padł tylko jeden gol dla zespołu gości. Całe spotkanie zakończyło się więc wynikiem 3:2. Stępiński był na boisku do 86. minuty. Wtedy 26-latka zmienił Austriak Daniel Sikorski. Dodajmy, że polski napastnik dołączył do cypryjskiego klubu w sierpniu bieżącego roku w ramach wypożyczenia.

Mariusz Stępiński trafia w nowym klubie. Polak od razu jednym z najlepszych strzelców ligi

To dopiero początek sezonu na Cyprze, jednak trzy trafienia Stępińskiego sprawiają, że Polak jest jednym z najlepszych strzelców w lidze. Napastnik Aris Limassol zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji ex aequo z Ioannisem Pittasem oraz Beratem Sadikiem. Wszyscy trzej zawodnicy mają na swoim koncie po trzy gole.

Mateusz Bogusz strzela 3 gola w UD Ibiza. Źródło: TwitterAle widły! Przecudowny gol Mateusza Bogusza. Znowu to zrobił [WIDEO]

Obecnie Mariusz Stępiński występuje na Cyprze, jednak w maju 2022 roku kończy się jego wypożyczenie i wtedy prawdopodobnie powróci do Hellasu Werona. Osiągnięty wynik pozwolił Aris Limassol awansować na 2. miejsce w tabeli. Drużyna Polaka traci tylko dwa punkty do lidera - Apollon Limassol.