Najbardziej absurdalna prezentacja koszulek. Przebili wszystkich [WIDEO]

To bezsprzecznie prezentacja trzecich strojów, jakiej jeszcze nie widzieliście. Buriram United występujący w Thai Premier League postanowił zszokować świat nagraniem, które opublikowano w klubowych mediach społecznościowych.

Start nowego sezonu jest również szansą na prezentację nowych strojów, w których będą występować piłkarze danego klubu. W większości przypadków jest to ruch marketingowy, który ma zachęcić kibiców do kupna najnowszych trykotów, co może zasilić klubowy fundusz. Buriram United wczuł się w prezentację nowych strojów, jak nikt inny.

Zobacz wideo "Jeżeli PSG nie wygra Ligi Mistrzów, to stanie się jeszcze większym memem, niż było"

Absurd. Niecodzienna prezentacja trzecich strojów

Na nagraniu wideo opublikowanym przez klub, widzimy, że piłkarze prezentujący stroje przedstawiają układ taneczny w grupie oraz indywidualnie. Zawodnicy w nowych koszulkach przechadzają się po centrum treningowym, tańczą na trybunach stadiony, prawdopodobnie w klubowych łazienkach, a także na placu zabaw dla dzieci. 

 

Forma przedstawienia trzeciego kompletu na sezon 2021/2022 spodobał się części tajskich kibiców, którzy wyrazili swoją aprobatę w komentarzach pod nagraniem wideo. "Uwielbiam to, róbcie tak częściej. Takie słodkie", "Super fajnie. Bardzo ciekawy kolor", "Świetnie zorganizowane", "Kreatywnie. Podoba mi się" - to część komentarzy kibiców.

Wiadomo, kto skomentuje trzy najbliższe mecze reprezentacji Polski. TVP wybrałaWiadomo, kto skomentuje trzy najbliższe mecze reprezentacji Polski. TVP wybrała

Buriram United to jeden z bardziej utytułowanych klubów w Tajlandii. Drużyna powstała w latach 70. XX wieku. Na swoim koncie ma siedem tytułów mistrza kraju, cztery razy triumfował w Pucharze Tajlandii, pięć w Tajlandzkim Pucharze Mistrzów (odpowiednik krajowego superpucharu). Buriram zajmuje obecnie drugie miejsce w Thai Premier League z 63 punktami na koncie. Do lidera BG Pathum United brakuje mu 14 punktów. 

Więcej o: