Dwuletni chłopiec nagle wbiegł na boisko. Wtem do akcji wkroczyła jego matka [WIDEO]

W trakcie meczu 19. kolejki Major League Soccer, w którym FC Cincinnati zremisowało 1:1 z Orlando City, na boisku pojawił się dwuletni chłopiec. Wtedy wspaniałym refleksem popisała się jego matka.

Od 16 kwietnia trwa sezon zasadniczy w Major League Soccer. Zmagania potrwają do 7 listopada, a 12 dni później rozpoczną się play-offy. Po 19. kolejkach rywalizacji liderem w Konferencji Zachodniej jest Sporting Kansas City, natomiast we Wschodniej – New England Revolution, w barwach którego występuje Adam Buksa. Podział na Konferencje w MLS funkcjonuje ze względu na położenie geograficzne klubów.

Dwuletni chłopiec wbiegł na boisko w trakcie meczu MLS. Mama szybko zareagowała

W minioną niedzielę FC Cincinnati rywalizowało z Orlando City w meczu Major League Soccer. Mecz zakończył się remisem 1:1, a bramkę dla Orlando zdobył Nani, były piłkarz Manchesteru United. W 65. minucie spotkania na boisku pojawił się Przemysław Tytoń, który zmienił Kennetha Vermeera. Orlando City zajmuje drugie miejsce w Konferencji Wschodniej z 30 punktami i ma 10 punktów straty do lidera.

W trakcie spotkania doszło do niecodziennego zdarzenia. Dwuletni chłopiec o imieniu Zaydek wbiegł na boisko w trakcie drugiej połowy meczu. Tuż za nim pobiegła matka Morgan Tucker i szybko zabrała syna z powrotem na trybuny. Akcja została przeprowadzona na tyle szybko, że pozostali kibice na stadionie nie spostrzegli się, co się stało. "Dobry chłopiec, kocha piłkę nożną" - skomentował oficjalny profil FC Cincinnati na Twitterze.

Matka nie skomentowała publicznie całego incydentu, natomiast w trakcie spotkania została sfotografowana z synem Zaydkiem przez Sama Greene, fotografa pracującego przy meczach FC Cincinnati. Rodzina pochodzi ze wsi Moscow w stanie Ohio, która jest położona na wschód od Cincinnati.