Kolejny klub zainteresowany Grzegorzem Krychowiakiem. Rozmowy mogą być trudne

Grzegorz Krychowiak może tego lata opuścić Lokomotiw Moskwa. Zdania w tej kwestii w klubie są podzielone, choć media informują o zainteresowanych zespołach. Polskiego pomocnika w swoim składzie widzi m.in. FK Krasnodar.

Konkretne decyzje jeszcze nie zapadły, w klubie panuje spory bałagan i nie wszyscy działacze popierają dyrektora sportowego Thomasa Zorna, który - według informacji dziennikarza Nobela Arustamyana - miał proponować innym rosyjskim klubom zakup kilku podstawowych piłkarzy Lokomotiwu - w tym Grzegorza Krychowiaka - o czym informował Dawid Szymczak, dziennikarz Sport.pl.

Zobacz wideo "Polska mogłaby wysłać dwie drużyny na igrzyska do Tokio"

Grzegorzy Krychowiak zmieni klub, ale zostanie w Rosji? Wysokie oczekiwania piłkarza

Rosyjski portal Sportbox poinformował w środę, że władze Krasnodaru mieli już skontaktować się z przedstawicielami Grzegorza Krychowiaka. Rozmowy mogą być jednak trudne, ponieważ warunki stawiane przez reprezentanta Polski nie do końca pasują zarządowi klubu. Według mediów Polak chciałby zarabiać 3 mln euro rocznie.

Grzegorz Krychowiak trafił do Lokomotiwu Moskwa latem 2019 roku z PSG. Rosjanie zapłacili za niego 12 milionów euro. Polak rozegrał w barwach klubu 109 spotkań, w których strzelił 23 goli i 15-krotnie asystował. Z Lokomotiwem zdobył wicemistrzostwo Rosji

Zdziwienia z powodu zmian w Lokomotiwie nie ukrywał sam Nobel Arustamyan: "W Lokomotiwie dzieje się coś niesamowitego. Według moich informacji pod koniec zeszłego tygodnia dyrektor Tomas Zorn zadzwonił do paru klubów RPL i zaproponował im zakup kilku graczy Loko. Wśród nich są Grzegorz Krychowiak, Fiodor Smołow, Anton Miranczuk, Dmitrij Barinow, Pablo i Dmitrij Żywogladow" - napisał.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.