Fatalny błąd Grzegorza Krychowiaka! Wysoka porażka Lokomotiwu [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak, pomocnik reprezentacji Polski popełnił fatalny błąd w meczu o Superpuchar Rosji. Jego Lokomotiw Moskwa przegrał 0:3 z Zenitem Sankt Petersburg.

Grzegorz Krychowiak ostatnich tygodni w swojej piłkarskiej karierze nie może z pewnością zaliczyć do udanych. Na mistrzostwach Europy już w pierwszym, przegranym meczu ze Słowacją dostał czerwoną kartkę w drugiej połowie i osłabił swój zespół. Polak był nawet drugim najgorszym piłkarzem na Euro 2020. Tak wynikało z not wystawianych przez statystyczny portal whoscored.com.

Fatalny błąd Krychowiaka

Po powrocie do Rosji, Krychowiak kontynuuje złą serię. 31-letni pomocnik popełnił fatalny błąd w meczu o Superpuchar Rosji: Lokomotiw Moskwa - Zenit Sankt Petersburg. W 27. minucie Krychowiak źle odegrał piłkę na swojej połowie. Podał wszerz boiska, wprost pod nogi rywala. Daler Kuzjajew przejął piłkę, strzelił precyzyjnie z szesnastu metrów i Zenit objął prowadzenie.

W drugiej połowie Lokomotiw nie potrafił odrobić strat. Mało tego, stracił jeszcze dwie bramki. Najpierw w 57. minucie trafił Irańczyk Sardar Azmoun, a w 83. minucie Aleksandr Jerochin. Krychowiak nie dotrwał do końca meczu. W 71. minucie zmienił go Dmitrij Żywogladow. Drugi z Polaków - Maciej Rybus grał 90 minut