Oficjalnie: Michał Pazdan zmienia klub. Kontrakt w ekstraklasie już czeka

Michał Pazdan rozstał się z MKE Ankaragucu po tym, jak wygasł jego kontrakt. W tureckim klubie występował przez ponad dwa lata. Najbardziej prawdopodobnym kierunkiem obrońcy jest Jagiellonia Białystok.

Michał Pazdan, w minionym sezonie, zagrał w 15 spotkaniach ligi tureckiej, spędzając na boisku ponad 1100 minut. MKE Ankaragucu zakończyło sezon na 19. miejscu z 38 punktami i spadło na drugi poziom rozgrywkowy. W klubie obrońca występował od 2019 roku. Łącznie rozegrał 60 spotkań, w których strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę. Kontrakt piłkarza z klubem wygasł z końcem czerwca br. 

Zobacz wideo Zidane za Deschampsa? "Być może będzie trzęsienie ziemi"

Michał Pazdan pozostaje bez klubu. Gdzie zagra w nowym sezonie?

Jak pisaliśmy w środę, najbardziej prawdopodobnym kierunkiem Michała Pazdana jest Jagiellonia Białystok. Informacja o możliwym powrocie Polaka do ekstraklasy pojawiła się już kilka dni temu. Wówczas jednak z różnych źródeł można było usłyszeć, że Pazdan takiej opcji nie bierze pod uwagę i chce dalej grać za granicą. W ostatnich dniach jednak to się zmieniło i temat odżył na nowo. Z tego, co usłyszeliśmy, sytuacja powinna się wyjaśnić do końca tygodnia.

Michał Pazdan występował w Jagiellonii w latach 2012-2015, w której zagrał w ponad 90 oficjalnych spotkaniach we wszystkich rozgrywkach. Gdyby były reprezentant Polski zdecydował się na taki ruch, to byłby drugim piłkarzem, który wrócił po kilku latach do Jagiellonii. Wcześniej Jaga ogłosiła transfer Daniego Quintany, który występował w Białymstoku w latach 2013-14. Warto dodać, że media informowały również o zainteresowaniu ze strony Wisły Płock. 

Więcej o: