Kuriozalne sceny po strzeleniu gola! Piłkarz nie mógł znaleźć koszulki [WIDEO]

Kuriozalna sytuacja w drugiej lidze ukraińskiej! Piłkarz strzela gola, zdejmuje koszulkę, a następnie... nie może jej znaleźć!

Andrij Bej strzelił jedynego gola w meczu 2. ligi ukraińskiej Karpaty Halicz - Epicentr Dunajowce. Napastnik w ramach celebracji po zdobytej bramce zdjął koszulkę i rzucił ją za siebie. Gdy chciał się po nią wrócić, trykot zniknął. Okazało się, że koszulka została zabrana przez jedną z osób stających za linią boczną boiska. Po wielu prośbach 18-latka i kilku żartobliwych gestach fani postanowili zwrócić zgubę właścicielowi. 

Zobacz wideo Najlepszy mecz na świecie będzie finałem LaLiga? Karim Benzema o walce o mistrzostwo

Cieszynka z ginącą koszulką? Druga liga ukraińska pokazuje, jak to zrobić

Gol strzelony przez Beja w 64. minucie meczu dał zwycięstwo drużynie Karpaty Halicz. Obecnie zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do lidera, Dinazu Wyszogród. Napastnik nie uniknął także kary związanej z cieszynką w postaci żółtej kartki. Całą sytuację obejrzycie poniżej:

Druga liga ukraińska to trzecia klasa piłkarska na Ukrainie. Do drugiego poziomu rozgrywkowego premiowane są dwie pierwsze drużyny w tabeli. Dopiero sukces w Perszej Lidze daje awans do najwyższej klasy rozgrywkowej - Premier Ligi, w której gra m.in. Dynamo Kijów oraz Szachtar Donieck. W składzie zespołu ze stolicy Ukrainy występuje na co dzień reprezentant Polski, Tomasz Kędziora.

Paulo Sousa podczas meczu Polska - Andora eliminacji Mistrzostw Świata. Warszawa, 28 marca 2021 rNajwiększy nieobecny kadry Paulo Sousy przemówił: To dziwna sytuacja. Ciężko mi się odnaleźć

Więcej o: