Drągowski nagle padł na murawę. Wielki pech Polaka. Milan to wykorzystał

Bartłomiej Drągowski musiał opuścić boisko w meczu Fiorentiny z Milanem z powodu kontuzji. Jego zespół przegrał 2:3.

Kiedy polski bramkarz przebywał na boisku, puścił jedną bramkę. W 9. minucie Polaka pokonał Zlatan Ibrahimović. Kilka minut później pięknym strzałem z rzutu wolnego wyrównał Erick Pulgar.

Bartłomiej Drągowski nabawił się kontuzji pod koniec pierwszej połowy. Polski bramkarz wykopywał piłkę z autu bramkowego i chwilę później nagle upadł na murawę. Na razie nie wiadomo, co konkretnie dolega golkiperowi. Doniesienia mówią o kontuzji mięśniowej bądź zwichnięciu kostki. Drągowski nie był w stanie kontynuować meczu i zastąpił go Pietro Terracciano.

Włosi pastwią się nad Juventusem po kompromitacji. Włosi pastwią się nad Juventusem po kompromitacji. "Abdykacja". Trzech winnych klęski

Zmiennik Dragowskiego puścił dwie kolejne bramki, których autorami byli Brahim Diaz i Hakan Calhanoglu. Wcześniej Fiorentinę na prowadzenie wyprowadził Franck Ribery. Ostatecznie Milan okazał się lepszy i wygrał 3:2.

Do tej pory Bartłomiej Drągowski grał we wszystkich meczach Fiorentiny w pełnym wymiarze czasowym. Zanotował sześć czystych kont. W niedzielę jego seria kolejnych rozegranych spotkań została przerwana. To nie są dobre dni dla polskiego bramkarza. Poza kontuzją i porażką w meczu, Drągowski nie został powołany przez Paulo Sousę na mecze eliminacyjne do MŚ w Katarze.

Fiorentina zajmuje 14. miejsce w Serie A z dorobkiem 29 punktów i siedmioma punktami nad strefą spadkową.