Kędziora z premierowym trafieniem w tym sezonie! Wysokie zwycięstwo Dynama [WIDEO]

Tomasz Kędziora z pierwszym trafieniem w sezonie 2020/21. Dynamo Kijów wygrało 4:1 z FK Lwów w 19. kolejce ukraińskiej ekstraklasy.

Dynamo Kijów pokonało FK Lwów 4:1 rozpoczynając strzelanie goli już na samym początku spotkania. Piłkarze Mircei Lucescu pierwszą bramkę zdobyli już w 1. minucie meczu. Autorem trafienia był Artem Biesiedin. Wynik spotkania jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy podwyższył w 36. minucie Wiktor Cyhankow.

Tomasz Kędziora z pierwszym golem w bieżącym sezonie!

Tomasz Kędziora bramkarza FK Lwów pokonał w 52. minucie meczu. Reprezentant Polski "zamykał" lewą stronę boiska w trakcie wykonywania rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu z prawej strony strzał na bramkę Oresta Kostika głową oddał Illia Zabarnyi, jednak bramkarz obronił uderzenie, a piłka trafiła wprost pod nogi Kędziory. Ten nie mógł się pomylić i wbił piłkę do praktycznie pustej bramki z okolic jednego metra.

FK Lwów jedynego gola w meczu 19. kolejki ligi ukraińskiej strzelił w 69. minucie meczu. Natomiast ostateczny wynik spotkania (4:1) w 90. minucie ustalił Bogdan Lednew. Było to jednocześnie 11 zwycięstwo w bieżącym sezonie Dynama Kijów. Tym samym piłkarze trenera Lucescu umocnili swoją pozycję lidera tabeli. Obecnie drużyna ze stolicy Ukrainy ma 37 punktów na koncie i cztery przewagi nad drugim Szachtarem Donieck.

Liverpool przełamał fatalną serię. Hit kolejki znów bezbramkowyLiverpool przełamał fatalną serię. Hit kolejki znów bezbramkowy

Tomasz Kędziora strzelił swojego pierwszego gola w sezonie 2020/21. W sumie piłkarz rozegrał 28 spotkań, poza premierowym trafienie zanotował jedną asystę. W Dynamie Kijów występuje od 2017 roku. W tym czasie wystąpił w 146 spotkaniach, w których zdobył sześć bramek oraz 17 asyst.