Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dość "durnych" zdjęć z wakacji - Krychowiak zaskoczył! Co za zmiana. Teraz ogień!

Grzegorz Krychowiak już trenuje przed wznowieniem rozgrywek w Rosji. Lokomotiw Moskwa pierwsze spotkanie w 2021 roku rozegra 20 stycznia, a reprezentant Polski oznajmia, że zaczyna ostre przygotowania.

W ostatnich dniach media społecznościowe Grzegorza Krychowiaka przepełnione były zdjęciami i nagraniami wideo z wakacji. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa udał się w okresie świątecznym do Afryki oraz na Karaiby. Po powrocie do Rosji rozpoczął treningi, czym również pochwalił się na swoim Facebooku czy Instagramie.

Zobacz wideo Marek Koźmiński: Milik gaśnie, Krychowiak człapie
Czas wziąć się do pracy a nie tylko wrzucać durne zdjęcia z wakacji

- napisał w sieci Grzegorz Krychowiak.

Grzegorz Krychowiak wrócił do treningów. Polak rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej

Kibice, którzy obserwują konto Grzegorza Krychowiaka odpowiedzieli piłkarzowi głównie pozytywnymi komentarzami. Część z nich odnosiła się już do zbliżających się mistrzostw Europy, które wystartują w czerwcu 2021 roku. "Szefie, mam nadzieję, że szlifujesz formę na Euro", "Liczę na powrót Krychowiaka z 2016 r", "Poczucie humoru jest, czas zacząć akcję Euro", "Krycha pompuje żeby na euro bark w bark padali jak muchy" - napisali użytkownicy na Facebooku. "Teraz rozumiem, dlaczego lew próbował się do ciebie nie zbliżać" - dodał na Instagramie fan z Rosji, odnosząc się do poprzednich publikacji 30-letniego reprezentanta Polski. 

 

Lokomotiw Moskwa wznowi rozgrywki w 2021 roku od meczu w krajowym pucharze z FK Tambow (20 stycznia). Rundę jesienną rosyjski klub zakończył na 8. miejscu w tabeli z 28 punktami na koncie oraz bilansem ośmiu zwycięstw, czterech remisów i siedmiu porażek. We wszystkich rozgrywkach obecnego sezonu Grzegorz Krychowiak rozegrał 21 spotkań, w których strzelił trzy gole oraz zanotował jedną asystę.