Koszmarna kontuzja piłkarza Barcelony. Może zakończyć karierę w wieku 22 lat!

Do fatalnego zdarzenia doszło w derbowym meczu ligi greckiej Arisu z PAOK Saloniki. Wypożyczony z FC Barcelony do PAOK-u Moussa Wague w jednej z sytuacji uratował swój zespół przed stratą bramki. Okupił ją bardzo poważną kontuzją, która może zmusić go do przedwczesnego zakończenia kariery!

22-letni Senegalczyk podjął się próby wybicia piłki, która zmierzała do siatki. Wague zdołał uratować PAOK przed stratą drugiego gola, ale po chwili z wielkim impetem uderzył kolanem w słupek. Jak się później okazało skutki tej interwencji były dla niego fatalne.

Mateusz Bogusz w barwach LogronesZamiast Legii wybrał hiszpańskiego drugoligowca. Ale nie żałuje. Pobił już rekord klubu

Piłkarz PAOK doznał fatalnego urazu. Może pauzować rok albo zakończyć karierę

Po przeprowadzaniu badań lekarskich spełnił się najgorszy scenariusz. PAOK, aktualny klub zawodnika, do którego jest wypożyczony z Barcelony, poinformował, że Wague doznał bardzo rozległych obrażeń. Zerwał więzadło rzepki oraz boczne, tylne i przednie więzadła krzyżowe prawego kolana!

Zobacz koszmarną kontuzję Wague:

Według doniesień greckich mediów Senegalczyk nie będzie mógł grać przez co najmniej rok. W najbardziej pesymistycznym wariancie mówi się nawet o tym, że piłkarz będzie musiał zakończyć karierę. Wague ma zostać przetransportowany do Barcelony, gdzie przejdzie operację.

Wague występuje na pozycji bocznego obrońcy. W bieżącym sezonie wystąpił w 12 meczach PAOK we wszystkich rozgrywkach i zanotował w nich jedną asystę. Senegalczyk jest wypożyczony do greckiego klubu z FC Barcelony do końca czerwca 2021 roku. Jego klubowym kolegą jest Karol Świderski.

Kosta Runjaić znowu wygrzebał Pogoń z kryzysuAni Raków, ani Legia. To oni znowu zaskakują na koniec roku. "Los nam sprzyja"

Po 11 kolejkach ligi greckiej Aris jest drugi w tabeli z 26 punktami na koncie, a PAOK trzeci z 24 punktami.

Więcej o: