Rosjanie rozpływają się nad Krychowiakiem! Przebił nawet dwie gwiazdy futbolu

Aleksiej Andronow, komentator i ekspert piłkarski, podsumował zakończony sezon 2019/20 w lidze rosyjskiej. Zwrócił uwagę na wysoki profesjonalizm i olśniewające występy Grzegorza Krychowiaka w barwach Lokomotiwu Moskwa. - W Rosji przewyższał wszystkich o głowę - napisał Andronow.

Grzegorz Krychowiak był jednym z najlepszych zawodników zakończonego niedawno sezonu ligi rosyjskiej. Polak był kluczową postacią Lokomotiwu Moskwa, który zajął drugie miejsce w tabeli ze stratą 15 punktów do mistrza kraju - Zenita Sankt Petersburg.

Zobacz wideo "Zawodnicy zarabiający w rublach już stracili pieniądze" - Krychowiak o sytuacji w rosyjskich klubach

Zachwyty nad Krychowiakiem. "Dawno nie mieliśmy piłkarza na takim poziomie"

Polski pomocnik zebrał wiele pochlebnych recenzji. Portal sofascore.com umieścił go w najlepszej drużynie sezonu ligi rosyjskiej, a Aleksiej Andronow, komentator i ekspert piłkarski był pod wrażeniem występów pomocnika Lokomotiwu Moskwa w sezonie 2019/20.

- Najlepszym piłkarzem był Grzegorz Krychowiak. W Rosji przewyższał wszystkich o głowę. Dawno nie mieliśmy piłkarza na takim poziomie. Nawet Hulka i Axela Witsela umieściłbym niżej - napisał rosyjski ekspert na portalu bookmaker-ratings.ru. Hulk grał w Zenicie Sankt-Petersburg (2012-2016), do którego przyszedł z FC Porto za ok. 50 mln euro i w 148 meczach strzelił 76 goli i zaliczył 60 asyst. Witsel przyszedł do Zenita w tym samym czasie i został o rok dłużej, strzelając 22 gole i zaliczając 14 asyst w 180 meczach.

W zakończonym niedawno sezonie ligi rosyjskiej Krychowiak rozegrał 26 meczów, w których strzelił dziewięć goli i zanotował cztery asysty.

Przeczytaj także:

Więcej o: