Tak wygląda dziś gwiazda piłki nożnej! Poznajecie ją? "Kapitan statku"

Mateja Kezman, były napastnik, grający w wielu europejskich klubach zmienił się nie do poznania. Do mediów społecznościowych trafiło zdjęcie Serba, na którym wygląda zupełnie inaczej niż kilka lat temu.

Przez wiele lat nie Serb nie pokazywał się publicznie. Były napastnik m.in. Atletico Madryt, Chelsea, PSG, PSV Eindhoven i Fenerbahce Stambuł wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym zaskoczył swoich fanów.

Zobacz wideo Walka o mistrzostwo i rekordy Lewandowskiego [SEKCJA PIŁKARSKA #53]

Jego sympatycy zaniemówili, widząc nowy wygląd Kezmana. Został przez nich porównany do "kapitana statku".

Mateja Kezman dziewięć lat temu zakończył karierę. W 2011 roku grał w południowo-chińskim AA w Hongkongu, który był jego ostatnim klubem. Niedawno był dyrektorem sportowym Vojvodiny Nowy Sad, a obecnie reprezentuje wielu piłkarzy poprzez swoją firmę firmę Football Identity z siedzibą w Belgradzie. Obecnie jest agentem m.in. pomocnika Lazio, Sergeja Milinkovicia-Savicia. 

Kezman jest najbardziej znany ze swojego pobytu w Chelsea, do której dołączył w 2004 roku po strzeleniu aż 105 bramek w 122 spotkaniach PSV Eindhoven. W zachodnim Londynie Serb nie spełnił pokładanych w nim nadziei. W sumie zakończył swoją przygodę z The Blues na jednym sezonie, 41 meczach i zaledwie siedmiu golach.

Pomimo tego, że nie może dobrze wspominać tego okresu, to były napastnik wraca z nostalgią do czasów gry w Chelsea. - Była najlepszą rzeczą w mojej karierze. Na pewno był to punkt kulminacyjny mojej kariery - powiedział na łamach "Sky Sports".

Przeczytaj także:

Więcej o: