Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Patryk Klimala zszokował swoim nowym wyglądem. "Jak bramkarz z dyskoteki"

Celtic Glasgow dotychczas nie ma zbyt dużego pożytku z Patryka Klimali. Obecnie więcej mówi się o nowym wyglądzie zawodnika niż występach na boisku, których było bardzo mało. Jeśli już pojawiał się na murawie, raczej nie zachwycał. Ostatnio do mediów społecznościowych 21-letni napastnik wrzucił zdjęcie, na którym ma głowę ogoloną na łyso. - Wygląda jak bramkarz z dyskoteki - powiedział Callum McGregor, klubowy kolega Polaka.

Patryk Klimala na razie nie może zaliczyć do udanych swoich przenosin z Jagiellonii Białystok do Celticu Glasgow w styczniowym oknie transferowym za 4 mln euro. Dwa występy w lidze szkockiej (zakończyła przedwcześnie rozgrywki z powodu pandemii koronawirusa) i dwa w Pucharze Szkocji - tak prezentuje się bilans 21-letniego napastnika na Wyspach. W sumie ma na koncie zaledwie 101 minut gry i jedną asystę.

Zobacz wideo Popis Roberta Lewandowskiego! Maszyna do strzelania goli [ELEVEN SPORTS]

Były zawodnik Jagiellonii Białystok w czasie pandemii miał sporo czasu, aby nabrać masy mięśniowej. Podczas treningów intensywnie przykładał się do pracy. Klimala postanowił również zmienić diametralnie swój wygląd.

Klubowy kolega Klimali o nowym wyglądzie Polaka: Wygląda jak bramkarz z dyskoteki

Piłkarz ogolił się na łyso, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Na pierwszym treningu wprawił w osłupienie wielu ze swoich kolegów, a jeden z nich, Callum McGregor stwierdził" - Patryk ogolił głowę i wygląda jak bramkarz z dyskoteki. Pracował ciężko pod względem fizycznym, wrócił silny. Jestem tego pewien, że pokaże nam, co potrafi i odegra większą rolę w zespole. Jest w doskonałej kondycji i gotowy do rozpoczęcia sezonu - powiedział kolega Klimali, cytowany przez portal thescottishsun.co.uk.

Tak wygląda teraz Klimala:

 

Przeczytaj także: