Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kosmiczny gol z woleja. Ale co to był za dźwięk po odbiciu piłki od poprzeczki?! [WIDEO]

RB Salzburg rozgromił w Wiedniu miejscowy Rapid aż 7:2, a ozdobą spotkania była fantastyczna bramka strzelona przez pomocnika mistrza Austrii, Zlatko Junuzovicia. "Spektakularny", "Ten dźwięk przy odbiciu się od poprzeczki" czy też "Zrobił to cudownie" - to tylko niektóre z komentarzy internautów na Twitterze.

Była 65. minuta spotkania ligi austriackiej rozgrywanego przy pustych trybunach. Rapid Wiedeń (3. miejsce w tabeli) przegrywał 1:5 z RB Salzburg, który był zdecydowanym liderem rozgrywek przed rozpoczęciem 29. serii spotkań. 

Zobacz wideo Bundesliga. Schalke - Bayer 1:1. Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Z rzutu rożnego piłkę dośrodkowywał Dominik Szoboszlai, która idealnie spadła na nogę Zlatko Junuzovicia. Austriacki pomocnik fenomenalnie złożył się do strzału i potężnym wolejem posłał bombę w kierunku bramki Rapidu Wiedeń. Piłka najpierw odbiła się od poprzeczki, a po chwili wylądowała w siatce.

Zobacz kosmicznego gola Junuzovicia z Rapidem Wiedeń:

"Spektakularny", "Ten dźwięk przy odbiciu się od poprzeczki" czy też "Zrobił to cudownie" - to tylko niektóre z komentarzy internautów na Twitterze. Ostatecznie mistrza Austrii rozgromił Rapid aż 7:2 i w tabeli ma aż osiem punktów przewagi nad drugim LASK Linz i dziewięć nad trzecim Rapidem Wiedeń.

Przeczytaj także: