Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Maciej Rybus zmienia klub. Agent potwierdza: "Osiągnęliśmy wstępne porozumienie"

Maciej Rybus jest bliski przenosin nad Bosfor. Mariusz Piekarski na łamach portalu sports.ru zdradził, gdzie będzie grał lewy obrońca w nowym sezonie - Osiągnęliśmy wstępne porozumienie z klubem ze Stambułu - powiedział agent piłkarza.

Kontrakt Macieja Rybusa z Lokomotiwem Moskwa wygasa 30 czerwca. Wiadomo, że nie zostanie przedłużony i lewy obrońca wkrótce będzie wolnym zawodnikiem, co oznacza, że będzie mógł się związać z dowolnym klubem. Agent piłkarza, Mariusz Piekarski, ujawnił kierunek transferowy 30-latka.

Zobacz wideo "Zawodnicy zarabiający w rublach już stracili pieniądze" - Krychowiak o sytuacji w rosyjskich klubach

Rybus będzie grał w lidze tureckiej

W wywiadzie dla portalu sports.ru Piekarski powiedział, że Rybus przeniesie się do Turcji. - Osiągnęliśmy wstępne porozumienie z klubem ze Stambułu. Musimy podpisać wstępną umowę z tureckim klubem w ciągu 10 dni, a następnie Rybus ma przejść testy medyczne - zdradził agent piłkarza.

Nie do końca jest jasne, do którego klubu ze Stambułu ma przenieść się Rybus. W ostatnim czasie mówiło się, że będzie to Fenerbahce. Rybus w bieżącym sezonie zagrał we wszystkich rozgrywkach w 21 spotkaniach Lokomotiwu Moskwa i zanotował w nich cztery asysty. Rybus może grać na lewej obronie i na skrzydle, a także jako wahadłowy. W Lokomotiwie występuje do lipca 2017 roku.