Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były trener Lecha Nenad Bjelica z kontraktem życia. Jest bliski pracy u giganta

Były trener Lecha Poznań jest bliski podpisania kontraktu z Fenerbahce Stambuł. - Nenad Bjelica z kontraktem życia - napisał Łukasz Gikiewicz na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Były trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica, został kilkanaście dni temu zwolniony z Dinama Zagrzeb. Pozycja szkoleniowca była zagrożona od kilku tygodniu. Wcześniej właściciel klubu zwolnił sześciu członków sztabu Bjelicy. Powodem miał być brak chęci na obniżenie wynagrodzenia. Okazuje się, że chorwacki szkoleniowiec niebawem może objąć funkcję trenera w nowym klubie. 

Zobacz wideo Zbigniew Boniek mocno o spekulacjach powrotu Ekstraklasy. "Jeżeli mamy udawać, że gramy w piłkę, to w nią nie grajmy"

Nenad Bjelica zostanie trenerem tureckiego giganta?

Poważnie zainteresowany zatrudnieniem Bjelicy jest turecki gigant, o czym donosi Łukasz Gikiewicz. - Nenad Bjelica z kontraktem życia (1,5 mln euro netto) i blisko podpisania kontraktu z Fenerbahce. Z misją ściągnięcia młodych chorwackich talentów, żeby odmłodzić drużynę - tak brzmi treść posta opublikowanego przez Łukasz Gikiewicza, napastnika jordańskiego zespołu Al-Faisaly.

Fenerbahce już sześć lat czeka na mistrzostwo Turcji, a w obecnym sezonie przerwanym z powodu pandemii koronawirusa zajmuje dopiero 7. miejsce po 26 kolejkach. - Nie chcę pracować w Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze, Chinach czy USA. Chcę pracować w dobrym europejskim klubie, cieszyć się futbolem - stwierdził niedawno Bjelica. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .