Ibrahimović nie wytrzymał. "Kto pierwszy się odezwie - zabiję! Mam 300 milionów i wyspę"

Zlatan Ibrahimović groził swoim kolegom z drużyny? Były pomocnik LA Galaxy Joao Pedro opowiedział o zachowaniu szwedzkiego napastnika. W rozmowie z radiem "Record" Portugalczyk przytoczył m.in. pomeczową sytuację, w której Zlatanowi puściły nerwy.

Joao Pedro w ostatnim wywiadzie przytoczył kilka historii na temat Zlatana Ibrahimovicia podczas jego gry w LA Galaxy. Portugalczykowi szczególnie w pamięci zapadła jedna sytuacja. Po przegranej 2:3 z Houston Dynamo zdenerwowany Szwed zaczął grozić swoim partnerom z drużyny. 

- Powiedział: "Pierwsza osoba, która otworzy usta - zabiję ją... naprawdę zabiję!" - wykrzyczał zirytowany Zlatan Ibrahimović. "Słuchajcie, jeżeli przyjechaliście tutaj, żeby pójść sobie na plażę albo pospacerować po Hollywood, po prostu powiedzcie. Ale zróbcie to teraz. Mam 300 milionów na koncie i wyspę, nie potrzebuję tego wszystkiego" - miał powiedzieć dalej napastnik cytowany przez kolegę z byłej drużyny.

Zobacz wideo

300 milionów, wyspa i wysoka samoocena - Zlatan Ibrahimović widziany oczami jego kolegi z drużyny

Przytoczona przez Joao Pedro sytuacja, to nie wszystko, co spotkało go podczas gry ze 38-letnim napastnikiem. Piłkarz zapamiętał także moment, w którym Zlatan Ibrahimović, opowiadając o swoim talencie, nie oszczędzał na pochlebstwach.

- Myślę, że jestem najlepszym piłkarzem w historii MLS. Jestem tutaj, żeby pokazać wszystkim, na czym polega ta gra. Myślę, że przez te dwa l.ta zrobiłem mnóstwo dobrych rzeczy. Niesamowitych rzeczy. Perfekcyjnych rzeczy - miał powiedzieć we wrześniu ubiegłego roku Zlatan Ibrahimović.

Joao Pedro wspomniał także sytuację, w której przechwałki Zlatana dotknęły osobiście także jego. Doszło do niej podczas jednego z treningów. Podczas gierki 11 na 11 trener miał zadecydować, która z drużyn zacznie spotkanie. Szkoleniowiec wskazał na zespół Joao Pedro, ponieważ był to dzień jego urodzin. - Zlatan podszedł wtedy do asystenta i powiedział: "Ja mam urodziny każdego dnia. Daj mi piłkę", śmiejąc się na koniec - wspomina Joao Pedro. 

Zlatan Ibrahimović przeszedł z Manchesteru United do LA Galaxy w marcu 2018 roku. W Stanach Zjednoczonych spędził prawie dwa lata. W tym czasie szwedzki napastnik rozegrał 58 meczów, w których strzelił 53 gole oraz zdobył 15 asyst. W LA Galaxy Zlatanowi udało się w tym czasie pobić rekord goli (30) strzelonych w ciągu jednego sezonu regularnego. 

Więcej o: