Szalony mecz West Bromwich Albion! Kamil Grosicki wszedł dopiero w końcówce

West Bromwich Albion zremisowało po szalonym meczu Nottingham Forest 2:2. Zespół Kamila Grosickiego był o krok od wygranej, ale stracił gola w doliczonym czasie gry drugiej połowy. Polak wszedł na murawę w 84. minucie.

West Bromwich Albion mogło wykonać konkretny krok w kierunku Premier League, prowadziło z Nottingham Forest 2:1, ale straciło gola w doliczonym czasie gry drugiej połowy i zremisowało 2:2. Gole dla WBA strzelali: Callum Robinson i Tobias Figueiredo (samobój), dla Nottingham Forest trafiali: Kyle Bartley (samobój) i Matty Cash.

Kamil Grosicki rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, a na murawę wszedł dopiero w 84. minucie. Przypomnijmy, że reprezentant Polski trafił do WBA w zimowym oknie transferowym z Hull City. W debiucie zaliczył asystę, ale na miejsce w wyjściowym składzie zespołu Slavena Bilicia musi jeszcze zapracować. Piękną asystę Grosickiego w debiucie możecie obejrzeć tutaj:

Po 33 meczach Championship West Bromwich Albion ma 63 punkty i jest liderem. Nad drugim w tabeli Leeds United ma cztery punkty przewagi. Nottingham Forest jest piąte i ma 55 punktów.