Cudowny gol Damiana Kądziora. Petarda! Nawet się nie zastanawiał [WIDEO]

Dinamo Zagrzeb pokonało Goricę 2:0 w niedzielnym spotkaniu 21. kolejki ligi chorwackiej. Drugą bramkę dla ekipy z Bałkanów zdobył Damian Kądzior, który rozegrał pełne 90 minut.

Damian Kądzior po raz kolejny pokazał się z dobrej strony w w Dinamie Zagrzeb. W niedzielę Polak trafił do siatki w ligowym spotkaniu z Goricą, ustalając wynik na 2:0.

Kądzior: Gra z orzełkiem na piersi to jest największa duma

Mistrz Chorwacji miał niespodziewanie ciężką przeprawę z Goricą, zajmującą 6. miejsce w ligowej tabeli przed 21. serią gier. Do przerwy był remis 0:0.

Sytuacja gości skomplikowała się w 51. minucie, kiedy z boiska za dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwoną został wyrzucony holenderski pomocnik, Joey Suk.

Zespół Nenada Bjelicy w 72. minucie wykorzystał w grę w przewadze za sprawą Kevina Theophile-Catherine'a. Wynik na 2:0 ustalił w 86. minucie Damian Kądzior, który przepięknym uderzeniem z woleja pokonał bramkarza rywali. Dla Polaka było to już szóste trafienie w lidze chorwackiej w siedemnastym meczu bieżącego sezonu. Polski pomocnik ma na koncie również sześć asyst.

Zobacz cudownego gola Kądziora z Goricą:

Dinamo Zagrzeb po wygranej 2:0 umocniło się na pozycji lidera. Mistrz Chorwacji ma obecnie aż 12 punktów przewagi nad Hajdukiem Split i 16 nad Rijeką.