Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Grał z Ronaldo, Messim, Zlatanem czy Neymarem. Di Maria wybrał najlepszego

Angel Di Maria w swojej karierze grał w jednym zespole z wieloma piłkarzami światowego formatu. Zdaniem Argentyńczyka najlepszym z nich był Leo Messi, jego kolega z reprezentacji.

Angel Di Maria dotychczas występował na Starym Kontynencie w takich drużynach jak Benfica, Real Madryt, Manchester United i obecnie w PSG. W każdym z tych zespołów miał styczność z wieloma gwiazdami.

"Neymara czeka najdłuższy sezon w karierze"

Zobacz wideo

Di Maria wskazał najlepszego piłkarza, z którym grał

31-letni pomocnik kiedyś nawet nie przypuszczał, że będzie mu dane biegać z tak wieloma świetnymi zawodnikami na boisku i to w barwach jednego zespołu: - Gra z takimi piłkarzami jak Wayne Rooney, Zlatan Ibrahimović, Cristiano Ronaldo i Leo Messi była kiedyś moim marzeniem. Wybierałem ich na Play Station, ale nie wyobrażałem sobie, że będą moimi partnerami na prawdziwym boisku - zdradził Di Maria.

Argentyńczyk postanowił kilku z nich scharakteryzować i wskazać tego jedynego w swoim rodzaju. - Cristiano to prawdziwy potwór. Ibrahimović jest szalonym człowiekiem. Może wydaje się, że jest złym facetem, ale jest zupełnie inaczej, to nieprawdopodobnie dobry gość. Zawsze się z nim dobrze dogadywałem. Z kolei Neymar na boisku po prostu się bawi. Rooney? Cichy gość. Nigdy nie sądziłem, że jest aż tak silny - wylicza Di Maria.

- Naprawdę wielu z nich grało świetnie. Trudno wybrać najlepszego. Gdybym musiał to zrobić, to wskazałbym na Messiego - stwierdził pomocnik PSG.

Di Maria w obecnym sezonie w barwach PSG zagrał 27 spotkań, w których zdobył 10 bramek i zanotował 11 asyst we wszystkich rozgrywkach.

Zobacz wideo