Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Jarosław Niezgoda odszedł z Legii Warszawa. "Polska sensacja"

Portland Timbers potwierdził transfer Jarosława Niezgody. Na swoim profilu w mediach społecznościowych klub MLS opublikował krótki film wideo z polskim napastnikiem w koszulce "Drwali".

Jarosław Niezgoda nowym piłkarzem Portland Timbers. Zespół MLS potwierdził transakcję z udziałem Polaka. Na swoim profilu na Twitterze opublikował film z polskim napastnikiem w klubowej koszulce z podpisem "polska sensacja".

- Jarek to ważne wzmocnienie naszego klubu i wierzymy, że posiada niezbędne umiejętności, by odnieść sukces w MLS - powiedział Gavin Wilkinson, menedżer generalny i szef sekcji piłkarskiej Timbers. - Ma naturalny instynkt do strzelania goli, umie to robić na wiele różnych sposobów. Czekamy, aż zobaczymy go na boisku.

- Jarek to mądry i dynamiczny napastnik, który pokazał, że potrafi być egzekutorem. Nie tylko pozyskaliśmy znakomitego piłkarza, ale również osobę, która będzie idealnie pasowała do kultury panującej w naszej szatni - dodał Giovanni Savarese, trener nowego zespołu Niezgody.

Legia Warszawa dostanie prawie cztery mln dolarów za Jarosława Niezgodę

Niezgoda przechodzi do Portland za 3,8 miliona dolarów netto plus bonusy. Polak podpisze czteroletni kontrakt i będzie jednym z trzech designated players, czyli zawodnikiem najlepiej opłacanym w zespole, nieobjętym limitem płacowym. Niezgoda w rundzie jesiennej grał w barwach Legii Warszawa, dla której zdobył 15 goli w 22 meczach.

Rewelacyjny 18-latek zachwyca w Legii! "Pół Europy będzie się o niego zabijać":

Zobacz wideo
Więcej o: