Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Skandal w Czechach. Pijany arbiter sędziował mecz juniorów [WIDEO]

Spotkanie pomiędzy drużynami juniorów z Berounu i Slanego zostanie zapamiętane w Czechach na długo. Wszystko z powodu sędziego liniowego, który dotarł na mecz kompletnie pijany.

Spotkanie juniorów z Berounu i Slanego zostanie zapamiętane z powodu sędziowskiego skandalu. I nie chodzi tym razem o kuriozalny błąd arbitra, a o dyspozycję jednego z sędziów liniowych, który dotarł na mecz kompletnie pijany.

Celebrytka pomagała przy przejęciu Wisły Kraków. Zamieszany był też Manchester United. O próbie przejęcia władzy opowiada Szymon Jadczak. Całość można zobaczyć w wideo poniżej.

Zobacz wideo

Sędzia liniowy podczas spotkania próbował sprintować na równi z kontratakującym zespołem, jednak jego bieg zakończył się upadkiem na murawę. Wstał, jednak po chwili ponownie upadł. Całe zdarzenie nagrał jeden z widzów, obecnych na trybunach. Nagranie szybko trafiło do sieci i przełożonych arbitra.

- Zachowanie sędziego Milana Sefary jest całkowicie niedopuszczalne. Nie wyobrażam sobie jego dalszego udziału w zawodach - powiedział Pavel Mares, przewodniczący Centralnej Komisji Sędziowskiej w Czechach, który podkreślił, że nie ma żadnego usprawiedliwienia dla sędziego liniowego.