Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Duński klub chce wypełnić stadion oferując... darmowe piwo w nieograniczonych ilościach

Na dość nietypowy pomysł wpadły władze piłkarskiego klubu AC Horsens. By zwiększyć frekwencję na świecącym pustkami stadionie postanowiły, bowiem zaoferować kibicom darmowe bilety i bezpłatne piwo. Warunkiem jest aktywne uczestnictwo w dopingu.

Choć AC Horsens występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Danii, to od dłuższego czasu klubowy obiekt świeci pustkami. By zwiększyć frekwencję podczas piłkarskich zawodów, władze klubu wpadły na dość nietypową koncepcję. W zamian za aktywny doping, oferują kibicom nie tylko darmowy bilet, ale również darmowe... piwo. I to w nieograniczonych ilościach. Jak widać wciąż sprawdza się przysłowie, że potrzeba jest matką wynalazków.

Władze AC Horsens chcą wypełnić stadion oferując... darmowe piwo w nieograniczonych ilościach

W tej ciekawej propozycji jest jednak pewien haczyk. Kibic, który chce zyskać wspomniane „benefity” musi udać się do siedziby klubu, by przejść rozmowę kwalifikacyjną. Gdy to się uda, podpisuje kontrakt, w którym zobowiązuje się do aktywnego wspierania AC Horsens podczas każdego domowego meczu. Dla „zadeklarowanych” fanów klub wyznaczył fragment jednej z trybun – tam właśnie będzie serwowane darmowe piwo. 

Obiekt walczącego o utrzymanie Horsens może pomieścić ponad 10 tysięcy osób. Niestety, średnia frekwencja na CASA Arena oscyluje wokół 3,5 tysiąca widzów.

Więcej o:
Komentarze (6)
Duński klub chce wypełnić stadion oferując... darmowe piwo w nieograniczonych ilościach
Zaloguj się
 • ceppisowski

  Oceniono 12 razy 12

  Jestem gotowy byc kibicem jakiegokolwiek polskiego klubu pilki ekstraklasy kopanej.
  Przykrosc ogladania tego goowna wyceniam na 10tys zl za mecz, towarzystwo pieknej szczuplej 18-letniej dziewczyny dla zlagodzenia bolu, oraz kazdy alkohol przez 24 godziny na dobe za darmo przez caly sezon kazdego dnia

 • marillion73

  Oceniono 3 razy 3

  Proszę o bilet i już tam jadę :)

 • swiatlowski

  Oceniono 3 razy 3

  No tak - iście PiS-owski pomysł z klasy, coś "dla ciemnego ludu". Piwo darmowe, tylko bilety wstępu jakoś drogie i do klopa wstęp w cenie najlepszego browaru ( nie płacisz za piwko, zapłacisz za szczanie).

 • habib78

  Oceniono 2 razy 2

  pomysł jest całkiem typowy.
  Pamiętam pierwsze edycje Ligi Światowej w Katowicach.
  Bilety można było dostać za darmo w salonach Plus, wystarczyło poprosić.
  I tak Spodek nie zapełniał się początkowo.
  Spróbujcie kupić dziś bilet na LŚ.
  Dziwię się, że polskie kluby piłkarskie nie idą tą drogą.

 • zdybex

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo lubię nasz miejscowy klub piłkarski tylko dlaczego nie potrafię wypowiedzieć ani jednego nazwiska zawodnika To jakies rzemieślnicze przedsięwzięcia i ja mam się z czegoś cieszyć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX