Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Skandal w Turcji! Szkoleniowiec Galatasaray uderzył w trakcie meczu drugiego trenera rywali

Do skandalicznej sytuacji doszło w meczu pomiędzy Galatasaray Stambuł a Basaksehirem. Spotkanie było kilkukrotnie przerywane z powodu spięć na boisku, a w jego trakcie Faith Terim, trener gospodarzy, uderzył w twarz asystenta szkoleniowca rywali.

Decydujące spotkanie o tytuł mistrza Turcji było kilkukrotnie przerywane z powodu spięć na boisku. Kibice i zawodnicy obydwu zespołów nie pałają sympatią względem siebie. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że Basaksehir jest ulubioną drużyną prezydenta kraju, Recepa Erdogana. Galatasaray ostatecznie wygrało mecz 2:1 i zdobyło 22. tytuł mistrzowski w historii.

Jak poinformował portal sport1.de, w trakcie spotkania Faith Termin, miał uderzyć w twarz asystenta trenera rywali, Orhana Aka. Szkoleniowiec Galatasaray jest znany ze swojej impulsywności, więc bardzo możliwe, że kolejny raz miał problemy z opanowaniem swojego temperamentu.

Niestety, kamery wideo nie zarejestrowały całego zdarzenia. Dostępne materiały pozwalają jednak sądzić, że Termin dał się ponieść emocjom. Turecka federacja ma zająć się całą sprawą, a trenerowi Galatasaray grozi za to zdarzenie kara finansowa lub zawieszenie.

Więcej o:
Komentarze (2)
Skandal w Turcji! Szkoleniowiec Galatasaray uderzył w trakcie meczu drugiego trenera rywali
Zaloguj się
  • timon87

    Oceniono 1 raz 1

    Dzizas. On się nazywa FATIH TERIM. Nie Faith Terim, czy Faith Termin tylko Fatih Terim. Kto pisał ten artykuł? Szpakowski?

  • felicjan.dulski

    Oceniono 1 raz -1

    Jak pie...nął Turek Turka, to mu zeszła z palca skórka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX