Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lukas Podolski wykrzyczał do chłopca podczas meczu: "Daj mi tę piłkę, skur*****"

Lukas Podolski nie radzi sobie z emocjami w trakcie swojej gry w lidze japońskiej. Reprezentant Niemiec miał podczas ostatniego meczu zwyzywać chłopca do podawania piłek, krzycząc do niego "daj mi tę piłkę, skur******".
Zobacz wideo

Jak informuje niemiecki serwis sport1.de, w trakcie meczu ligi japońskiej pomiędzy Urawą Red Diamonds a Vissell Kobe Luka, Lukas Podolski miał zwyzywać chłopca do podawania piłek. Mikrofony ustawione wokół boiska zarejestrowały głos reprezentanta Niemiec, który krzyczał "daj mi tę piłkę, skur******".

W zespole Lukasa Podolskiego zaszło w ubiegłym tygodniu wiele zmian. Juanma Lillo stracił posadę trenera zespołu, a sam Podolski przestał być kapitanem drużyny. Zmiana szkoleniowca jednak nie przyniosła skutku - Vissell Kobe Luka przegrało 0:1 z Urawą Red Diamonds. W 8 meczach ligi japońskiej klub reprezentanta Niemiec odniósł 3 zwycięstwa, raz zremisował i poniósł 4 porażki.

W zespole Vissell Kobe Luka występują m.in. David Villa i Andreas Iniesta. Podolski gra w zespole z Japonii od 2017 roku. W obecnych rozgrywkach zdobył 2 bramki i zanotował jedną asystę.