Wypowiedzi trenerów Lecha i Red Bulla

Czy były w trakcie meczu chwile zwątpienia? Nie, od początku do końca widziałem, że chłopcy są bardzo skoncentrowani i zdeterminowani żeby ten mecz wygra - powiedział po meczu Lech - Red Bull trener poznaniaków Jacek Zieliński w rozmowie z Polsatem Futbol.

Jacek Zieliński: W pierwszej połowie zapłacilśmy frycowe. Dużo mówiło się o całej otoczce meczu. Nowy stadion, publika... Było widać, że na początku to całe zamieszanie pętało chłopakom nogi. Prawda jest taka, że mecz trwa dwie połowy i udało nam się w drugiej części zagrać lepiej i wygrać. Czy były w trakcie meczu chwile zwątpienia? Nie, od początku do końca widziałem, że chłopcy są bardzo skoncentrowani i zdeterminowani żeby ten mecz wygrać.

Po meczu mamy swoje problemy. Bolesnej kontuzji doznał Wojtkowiak, a czekają nas kolejne mecze. W niedzielę gramy w Bełchatowie, a przecież musimy zacząć wygrywać też w lidze.

Huub Stevens: 25 pierwszych minut należało do nas, ale później popełniliśmy rażące błędy. Było dużo strat i już do przerwy cieszyłem się, że utrzymał się wynik 0:0. Gole w drugiej połowie były również konsekwencją naszych pomyłek. Mamy problem. Musimy zapomnieć o poprzednim sezonie i zacząć myśleć o teraźniejszości. Musimy zastanowić się, dlaczego jesteśmy w dołku.

Lech - Salzburg. Arboleda (1:0)

Lech - Salzburg. Peszko (2:0)