Liga Europejska. Manchester City faworytem do końcowego zwycięstwa. Szanse Lecha 1 do 500

Manchester City plasuje się na czele listy faworytów do końcowego zwycięstwa w Lidze Europejskiej. Szanse Lecha wylicza się jako 1 do 550 co jest... trzecim od końca wynikiem. Mniejsze szanse na triumf mają w opinii bukmacherów jedynie Szeryf Tyraspol i FC Lausanne-Sport

Ostatnie występy Manchesteru City na arenie międzynarodowej miały miejsce w sezonie 2008/09. Wtedy to The Citizens osiągnęli ćwierćfinał Ligi Europejskiej i zostali wyeliminowani przez Hamburg. Teraz bukmacherzy upatrują ich jako głównych kandydatów do końcowego sukcesu. Kurs na angielską drużynę wynosi 1 do 6 .

"Grupę pościgową" tworzy sześć drużyn. Drugim z kolei faworytem do końcowego triumfu są kolejno: FC Liverpool - kurs 1 do 11 , Atletico Madryt - 1 do 15 , Bayer Leverkusen 1 do 16 , Juventus Turyn 1 do 17 , Sevilla 1 do 17 oraz FC Porto 1 do 17 .

Wśród wszystkich drużyn sklasyfikowanych jako kandydaci do mistrzostwa w Lidze Europejskiej, Lech zajmuje trzecie miejsce od końca. Kurs na Kolejorza wynosi 1 do 500 . Mniej szanse daje się jedynie FC Lausanne-Sport, oraz Szeryfowi Tyraspol - kurs 1 do 750 .

Bezczelny gest? Anelka znów szokuje ?

Więcej o: