Jest decyzja TVP! Świetne informacje dla kibiców

Świetne wiadomości dla kibiców Legii Warszawa! Jakub Kwiatkowski, nowy dyrektor TVP Sport, potwierdził kilka dni temu, że europejska przygoda warszawskiego klubu będzie transmitowana w internecie oraz na tradycyjnym kanale TVP Sport. Teraz Kwiatkowski podał kolejne dobre wieści dla kibiców. Wiadomo także, kto będzie komentował spotkania Ligi Konferencji.

To żadna niespodzianka, że zmagania Legii Warszawa zobaczymy na Viaplay, bo platforma streamingowa posiada prawa do pokazywania Ligi Konferencji oraz Ligi Europy. Ale nie tylko użytkownicy Viaplay będą mogli śledzić poczynania piłkarzy Kosty Runjaica.

Zobacz wideo Adamek: Już bawię się sportem. Jestem spełniony

Kilka dni temu Jakub Kwiatkowski zdradził, że rywalizacja Legii z Molde będzie transmitowana na antenie TVP Sport oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej. Teraz okazało się, że to nie koniec dobrych wiadomości.

"Oba spotkania będą transmitowane na antenie TVP 2! Równoległa relacja w TVP Sport. Komentatorem obu meczów będzie Jacek Laskowski" - zdradził Kwiatkowski. 

Kiedy Legia wraca do gry?

Pierwszy mecz fazy play-off LKE Legia zagra na wyjeździe 15 lutego o godzinie 18:45. Rewanż tydzień później w Warszawie o godz. 21:00. Wcześniej Legię czekają zmagania w PKO Ekstraklasie. Pierwszym rywalem w nowym roku będzie Ruch Chorzów (9 lutego o godz. na Stadionie Śląskim).

Legia od kulis

"Legia. Do końca" to sześcioodcinkowy serial, który właśnie zadebiutował na platformie Prime Video. Serial koncentruje się głównie na poprzednim sezonie. Zaczyna się jednak od retrospekcji z rozgrywek 2021/22, gdy ekipa filmowa Rooyensa już zaczęła przymierzać się do kręcenia dokumentu o najbardziej utytułowanym klubie piłkarskim w Polsce. No i chyba gorzej trafić nie mogła, bo to był najsłabszy okres Legii od dekad. Sezon, o którym kibice warszawskiej drużyny chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Najlepiej w ogóle wymazać go z pamięci i ponad stuletniej historii klubu. Więcej o serialu przeczytacie w recenzji Bartłomieja Kubiaka, dziennikarza Sport.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA