Oficjalnie: Świetne wieści dla kibiców. Mecz Lecha Poznań w LKE za darmo

Lech Poznań awansował do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy, gdzie zmierzy się z Fiorentiną. Pierwszy mecz odbędzie się w czwartek 13 kwietnia w Poznaniu, a transmisja dostępna będzie na kanale TVP Sport. Oficjalnie poinformował o tym polski nadawca.

Lech Poznań świetnie spisuje się w tegorocznej edycji Ligi Konferencji Europy. W 1/8 finału tych rozgrywek zmierzył się ze szwedzkim Djurgarden. Mistrz Polski nie miał problemów z pokonaniem rywali i wygrał w dwumeczu 5:0 (2:0, 3:0). Tym samym awansował już do ćwierćfinału

Zobacz wideo Wojciech Szczęsny ocenia Fernando Santosa: Zespół wierzy

Mecz Ligi Konferencji Europy Lecha Poznań z Fiorentiną w TVP Sport

Rywalem Lecha na tym etapie rozgrywek będzie Fiorentina. Pierwszy mecz odbędzie się w czwartek 13 kwietnia o 21:00 w Poznaniu. Spotkanie będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja będzie dostępna na kanale TVP Sport, o czym poinformował polski nadawca. 

Faworytem dwumeczu będzie Fiorentina, która po 27 kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem 37 punktów. Włoskie media były bardzo zadowolone z losowania. "To ocena czysto teoretyczna, ale Fiorentina nie może narzekać na los. Trudno powiedzieć, by drużyna Vincenzo Italiano mogła trafić lepiej. Lech to najlepszy rywal, jakiego można było wylosować." - czytamy w "La Gazzetta dello Sport".

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Rewanżowe starcie odbędzie się w czwartek 20 kwietnia o godzinie 18:45 we Florencji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.