Liga Konferencji Europy. Kiedy losowanie 1/4 finału? Na kogo może trafić Lech? [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Lech Poznań zameldował się w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy po zwycięstwie 5:0 z Djurgarden. Na kogo Lech może trafić w następnej rundzie? Kiedy odbędzie się losowanie par 1/4 finału LKE? Podpowiadamy, o której i gdzie je obejrzeć. Transmisja na żywo, stream online

Lech Poznań w czwartek rozbił szwedzkie Djurgarden 3:0, a już w piątek wczesnym popołudniem pozna następnego rywala w Lidze Konferencji Europy. Awans do ćwierćfinału mistrzowie Polski przypieczętowali w drugiej połowie meczu. Całą rozegrali w przewadze po tym, jak czerwoną kartkę tuż przed przerwą obejrzał obrońca gospodarzy Marcus Danielson. Poznaniacy doskonale to wykorzystali. W 77. minucie prowadzenie dał im Filip Marchwiński, a w doliczonym czasie wynik zamknął duet Kwekweskiri - Skóraś.

Z kim Lech może zagrać w 1/4 finału LKE? Oto potencjalni rywale

W całym dwumeczu Lech wygrał aż 5:0 i w imponującym stylu awansował do najlepszej ósemki rozgrywek. Tym samym stał się pierwszym polskim klubem od ponad 50 lat, który zaszedł tak daleko w europejskich pucharach. O półfinał zagrają 13 i 20 kwietnia. Pytanie tylko, z jaką drużyną.

Przekonamy się o tym już w ten piątek. To wtedy w szwajcarskim Nyonie odbędzie się losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Konferencji Europy. Tym razem w trakcie losowania nie będą obowiązywały żadne ograniczenia co do potencjalnych zestawów. Lech ma prawo trafić na każdą z siedmiu ekip, które pozostały w rozgrywkach. Oto potencjalni rywale polskiego klubu.