Kompromitująca wpadka Ryszarda Czarneckiego. Wskazał rywala dla Barcelony. Szok

Poseł PiS Ryszard Czarnecki w felietonie dla "Dziennika Elbąskiego" wymarzył sobie tarcie FC Barcelony z Lechem Poznań w finale Ligi Europy. Rozegranie tego meczu jest niemożliwe, ponieważ mistrz Polski gra w Lidze Konferencji. Dziennikarze szybko wytknęli posłowi kompromitującą wpadkę.

Żaden z kibiców FC Barcelony nie spodziewał się, że przygoda klubu w Lidze Mistrzów zakończy się już na fazie grupowej. Hiszpański zespół bardzo słabo zaprezentował się w tych rozgrywkach i ostatecznie zajął trzecie miejsce z dorobkiem siedmiu punktów. W związku z tym na wiosnę zagra jedynie w Lidze Europy. 

Zobacz wideo To będzie następny klub Grzegorza Krychowiaka? "Ma wszystko. Może walczyć o Ligę Mistrzów"

Ryszard Czarnecki marzy o meczu FC Barcelony z Lechem w finale Ligi Europy

W felietonie dla Dziennika Elbląskiego poseł PiS Ryszard Czarnecki napisał, że Robert Lewandowski powinien zrobić wszystko, aby wygrać Ligę Europy i tym samym zrehabilitować się za klęskę w Lidze Mistrzów. Polityk dodał, że marzy również o tym, aby w finale tych rozgrywek FC Barcelona zmierzyła się z Lechem Poznań. "Najlepiej, żeby w finale Ligi Europy Barcelona spotkała się...z naszym Lechem Poznań. Mission impossible?" - czytamy. Nie byłoby w tym nic nieodpowiedniego, gdyby nie to, że Lech Poznań bierze udział w... Lidze Konferencji

Kompromitującą wpadkę Czarneckiego błyskawicznie wytknęli mu dziennikarze, którzy skrytykowali również jego styl pisania. "Pomijając już, że się Pan skompromitował absolutnym brakiem wiedzy, to przecież ten felieton wygląda jak wypracowanie czwartoklasisty. "Chciałem, żeby Robert wygrał Ligę Mistrzów, ale odpadli, więc chcę, żeby wygrał Ligę Europy". Trzeba było jeszcze na koniec poprosić o PS5." - napisał Dawid Miązek. "Przynajmniej dyscyplin pan nie pomylił." - dodał z kolei dyrektor Canal + Sport Michał Kołodziejczyk. Pozostali komentujący również nie pozostawili na pośle suchej nitki, krytykując go za brak podstawowej wiedzy. 

Czech Republic Soccer Champions LeaguePiłkarz Barcelony ma tupet. Przyszedł latem, zagrał 321 minut i liczy na "nagrodę"

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

FC Barcelona zmagania w fazie pucharowej Ligi Europy rozpocznie od 1/16 finału. Rywala pozna już w poniedziałek o 13:00. Lech Poznań z kolei zagra w 1/16 finału Ligi Konferencji. Losowanie par w tej rundzie rozgrywek również odbędzie się poniedziałek, ale o godzinie 14:00. 

gerard pique/rio ferdinandFerdinand nie mógł się powstrzymać. W swoim stylu pożegnał Pique. "Nie miałeś szans"

Więcej o: