Legia została ukarana przez UEFA za mecz Leicester City

Legia Warszawa znów ukarana przez UEFA! Europejska federacja postanowiła nałożyć na mistrzów Polski karę grzywny za mecz z Leicester, wygrany sensacyjnie 1:0 po bramce Emrelego.

Więcej informacji o europejskich pucharach przeczytasz na Gazeta.pl

Piłkarze Legii Warszawa sensacyjnie pokonali u siebie Leicester 1:0 w drugiej kolejce Ligi Europy, wychodząc na prowadzenie w tabeli grupy C. Jedyną bramkę zdobył Mahir Emreli w 31. minucie. Potem obie drużyny miały bardzo dobre okazje do zmiany wyniku, ale brakowało skuteczności.

Zobacz wideo Legioniści muszą szczególnie na niego uważać. "Legia to jego ulubiona ofiara"

UEFA ukarała Legię Warszawa za mecz z Leicester!

Komisja Kontroli Etyki i Dyscypliny UEFA podjęła decyzję o ukaraniu Legii Warszawa po meczu z Leicester. Tym razem nie chodzi jednak o zachowanie kibiców podczas spotkania, a o niedrożne ciągi komunikacyjne na stadionie. Tym samym mistrzowie Polski zostali ukarani karą grzywny w wysokości 16 tys. euro, która musi zostać zapłacona w ciągu najbliższych 90 dni.

Porównanie wartości piłkarzy Legii i Napoli. Niemal dwudziestokrotna różnicaPorównanie wartości piłkarzy Legii i Napoli. Niemal dwudziestokrotna różnica

To kolejna kara, którą otrzymała Legia Warszawa w tym sezonie europejskich pucharów. UEFA poprzednio zamknęła część stadionu przy Łazienkowskiej na mecz eliminacji Ligi Europy ze Slavią Praga.

Legia Warszawa w czwartek zagra w teoretycznie najtrudniejszym meczu fazu grupowej Ligi Europy. Zespół Czesława Michniewicza na wyjeździe zmierzy się z Napoli, które zanotowało fatalny początek rozgrywek - w dwóch meczach włoski zespół zdobył tylko jeden punkt i znalazł się na ostatnim miejscu w grupie C. Relacja LIVE z tego spotkania POD TYM LINKIEM.

Więcej o: