Przesiedział dwie godziny w toalecie, żeby zobaczyć mecz. Kibic zadziwił świat

Spotkanie Realu Betis z Celtikiem FC obfitowało w niesamowite zwroty akcji. Jeden z kibiców szkockiego klubu do końca życia zapamięta ten mecz, ponieważ wszedł na jedną z trybun Estadio Benito Villamarin zupełnie niepostrzeżenie.

Hiszpański klub wygrał 4:3, chociaż po 27 minutach przegrywał już 0:2, gdy pewnym strzałem z rzutu karnego bramkę zdobył były piłkarz Legii Warszawa Josip Juranović.

Później w trzy minuty nagle zrobiło się 2:2. Najpierw gola kontaktowego w 32. minucie zdobył Miranda, a po chwili Juanmi wpakował gola dającego remis. Tuż po przerwie Real Betis dołożył kolejne dwa gole. W 50. minucie strzelił Borja Iglesias, a w 53. minucie drugą bramkę dołożył Juanmi i było już 4:2. Dla Celticu było to jak trzęsienie ziemi, z którego nie byli już się w stanie otrząsnąć. Ostatecznie na trzy minuty przed końcem wynik spotkania ustalił prawy obrońca gości Anthony Ralston.

Kibic Celticu zapamięta mecz Ligi Europy do końca życia. Dostał się niepostrzeżenie na trybuny

Ten mecz będzie długo wspominał jeden z kibiców Celticu, który najpierw prześlizgnął się za pomocą windy parkingowej do jednej z toalet na stadionie. Później siedział w niej przez dwie godziny, a tuż przed rozpoczęciem meczu dostał się na trybuny Estadio Benito Villamarín, aby z ich wysokości oglądać spotkanie.

W drugim meczu grupy G Bayer Leverkusen pokonał Ferencvaros 2:1. W drugiej kolejce Ligi Europy Celtic zagra u siebie z Bayerem Leverkusen, a Ferencvaros podejmie Real Betis.

Legia liderem grupy C w Lidze Europy

Legia Warszawa po bramce Lirima Kastratiego pokonała Spartaka Moskwa 1:0 w 1. kolejce LE i została pierwszym liderem tabeli. W drugim spotkaniu tej grupy Leicester City podzielił się punktami z Napoli (2:2). W starciu angielskiego zespołu z włoskim na trybunach doszło do zamieszek po końcowym gwizdku i musiała interweniować policja.