Ekspert wydał wyrok: Legia Warszawa skrzywdzona przez sędziego ze Spartakiem

Piłkarze Legii Warszawa w pierwszej połowie meczu ze Spartakiem Moskwa powinni mieć rzut karny - uważa były sędzia międzynarodowy Marcin Borski. Mistrzowie Polski i tak wygrali jednak 1:0.

Do olbrzymiej kontrowersji doszło w dziewiątej minucie meczu. Filip Mladenović wbiegł wtedy w pole karne i został brutalnie zatrzymany przez Ayrtona. Serb upadł na murawę, ale po chwili wstał i grał dalej.

Piłkarz Manchesteru United grzmi po porażce. Piłkarz Manchesteru United grzmi po porażce. "To powinno być zabronione w LM"

Czy sędziowie VAR wyszli na bliny z kawiorem?

Nikola Dabanović, sędzia z Czarnogóry nie podyktował po tej akcji jedenastki. Nie dostał zapewne też sygnału z VAR, bo nie wstrzymał gry i nie analizował sytuacji na monitorze.

- Komentarz zbędny. Nasuwa się pytanie. Czy sędziowie VAR wyszli na bliny z kawiorem? - napisał Marcin Borski, były sędzia piłkarski na swoim profilu na Twitterze.

Anthony Taylor popełnił błądSędzia meczu LM chciał wyrzucić piłkarza z boiska. Ale coś poszło nie tak

Mimo błędu sędziego Legia wygrała w Moskwie 1:0 po bramce w doliczonym czasie gry. Zwycięstwo drużynie Czesława Michniewicza dała akcja rezerwowych w doliczonym czasie gry, gdy po asyście Ernesta Muciego do siatki trafił Lirim Kastrati. Więcej o meczu można przeczytać tutaj.