Niejasna sytuacja Michniewicza w Legii. Mioduski: Nie wiem, czy się dogadamy

Czy Legia przedłuży kontrakt Michniewiczem? - Nie wiem, jakie są oczekiwania trenera, nie wiem, czy się dogadamy, ale usiądziemy do takich rozmów - zapewnił Dariusz Mioduski, prezes Legii, cytowany przez "WP Sportowe Fakty".

Nie ma co ukrywać. Sytuacja Legii Warszawa nie jest dobra. Mistrzowie Polski w pięciu meczach zdobyli zaledwie sześć punktów i przegrali aż trzy spotkania ligowe. Znajdują się w strefie spadkowej, choć trzeba pamiętać, że wciąż mają dwa mecze zaległe. Wszystko jednak wskazuje, że Czesław Michniewicz nie musi się bać o swoją posadę.

Dariusz Mioduski, właściciel Legii Warszawa w lipcu 2020 r.Dariusz Mioduski wprost o finansach Legii. Nagła poprawa sytuacji

Zobacz wideo

- Przede wszystkim trzeba podkreślić, że Czesław Michniewicz odniósł z Legią sukces, bo za taki trzeba uznać awans do fazy grupowej Ligi Europy. A co do przedłużenia kontraktu, to w najbliższym czasie zaczniemy rozmowy z Mariuszem Piekarskim, agentem Czesława Michniewicza. Bo tak się umawialiśmy. Nie wiem, jakie są oczekiwania trenera, nie wiem, czy się dogadamy, ale usiądziemy do takich rozmów - zapewnił Dariusz Mioduski, prezes Legii, cytowany przez "WP Sportowe Fakty".

Legia nie kończy okienka? Kolejny zawodnik na celowniku mistrzów PolskiLegia Warszawa gra w LE. Tego meczu nie zobaczysz w telewizji! Gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Legia kontra Spartak. "Liczymy na dobrą grę"

Umowa Michniewicza wygasa już po zakończeniu obecnego sezonu. Na razie były selekcjoner kadry U-21 skupia się na rozgrywkach Ligi Europy, gdzie Legia zmierzy się ze Spartakiem Moskwa, Leicester i Napoli. W środę o godz. 16:30 stołeczny klub zagra na wyjeździe ze Spartakiem.

- Liczymy na naszą dobrą grę. Mamy świadomość, że zagramy z bardzo dobrym zespołem, z wieloma indywidualnościami. Dwa lata temu graliśmy z reprezentacją do lat 21 i wielu graczy Spartaka już wtedy poznałem. Wynik jest sprawą otwartą. Nie zakładamy sobie, że naszym szczytem marzeń jest remis. Chcemy zagrać dobre spotkanie, a ja widzę wiele entuzjazmu, mimo gorszego występu w lidze. Za chwilę z tego kryzysu jednak wyjdziemy. Jutro zapominamy o tym, co działo się w lidze i gramy o jak najlepszy wynik. Naszym marzeniem jest kontynuowanie gry w pucharach wiosną. Nie jesteśmy faworytem, ale liczymy, że z każdym meczem nasza gra będzie coraz lepsza - powiedział na przedmeczowej konferencji  Michniewicz. 

Więcej o: