Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w Lidze Europy! Jest podział na koszyki

Piłkarze Legii Warszawa będą losowani z czwartego koszyka w fazie grupowej Ligi Europy. Mogą trafić w grupie np. na Napoli, Leicester i Sociedad.

Piłkarze Legii Warszawa w czwartkowy wieczór awansowali do fazy grupowej Ligi Europy. W pierwszym meczu zremisowali na wyjeździe ze Slavią Praga 2:2, a w rewanżu, mimo że przegrywali do przerwy 0:1, to wygrali 2:1. Dwie bramki zdobył Mahir Emreli - w 59. i 70. minucie.

Internet reaguje na odpadnięcie Rakowa Częstochowa. 'Ten projekt będzie się rozwijał'"Takiego bramkarza to nie widziałem w Polsce od czasów Majdana". Ale sensacji nie było

Legia w ostatnim koszyku

Piłkarze Legii Warszawa przed piątkowym losowaniem (godz. 12 w Stambule) znaleźli się w ostatnim, czwartym koszyku. Oznacza to, że do mistrzów Polski będą dolosowywane silniejsze zespoły. W pierwszym, drugim i trzecim koszyku znalazły się zespoły o wyższym współczynniku, wynikającym z dotychczasowych występów w europejskich pucharach.

Podopieczni Czesława Michniewicza mogą trafić do np. grupy śmierci z Napoli, Leicester i Realem Sociedad. Warszawianie mogą też wylosować z pierwszego koszyka Dinamo Zagrzeb. Z zespołem tym warszawianie odpadli w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

Lincoln wygrywaJeszcze nigdy nie grali w fazie grupowej, a teraz świętują awans. Niebywałe