Legia, Raków i Śląsk poznały potencjalnych rywali w IV rundzie el. Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy

Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Raków Częstochowa poznały potencjalnych rywali w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy.

Już w środę Legia Warszawa zagra pierwszy mecz 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Rywalem mistrzów Polski będzie najlepsza drużyna Chorwacji - Dinamo Zagrzeb. Pierwsze spotkanie legioniści zagrają na wyjeździe o godzinie 20:00, rewanż we wtorek, 10 sierpnia w Warszawie.

Zobacz wideo "Dla Świątek i Hurkacza to były igrzyska na przetarcie. Czego więcej od nich wymagać?"

W poniedziałek stołeczny klub poznał też potencjalnego rywala w 4. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Jeśli Legia wyeliminuje Dinamo, to w kolejnej, decydującej o awansie fazie zagra ze zwycięzcą pary Crvena zvezda Belgrad - Sheriff Tyraspol. 

Morris złamała tyczkęKatastrofa wicemistrzyni olimpijskiej w skoku o tyczce. I to już w pierwszej próbie

Kilkadziesiąt minut później mistrzowie Polski poznali również potencjalnego rywala w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy, w której drużyna Czesława Michniewicza zagra, jeśli nie poradzi sobie z Dinamem Zagrzeb. Jeśli więc Legia nie wyeliminuje mistrzów Chorwacji, to w ostatniej fazie eliminacji do Ligi Europy zagra z przegranym pary Slavia Praga - Ferencvarosi TC.

Legia, Śląsk i Raków poznały rywali

W poniedziałek potencjalnych rywali w 4. rundzie eliminacji Ligi Konferencji Europy poznały też Śląsk Wrocław oraz Raków Częstochowa. Śląsk w 3. rundzie zagra z izraelskim Hapoelem Beer Szewa. Jeśli zespół Jacka Magiery wyeliminuje tego rywala, to w kolejnej rundzie zagra z przegranym pary Rapid Wiedeń - Anorthossis.

Złota polska sztafeta 4x400 metrów odbiera medale na igrzyskach w TokioPKOl interweniuje! Zamieszanie ze złotymi medalami polskiej sztafety. "Niesłusznie"

Już w czwartek Raków Częstochowa zagra pierwszy mecz 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy z rosyjskim Rubinem Kazań. Jeśli wicemistrzowie Polski pokonają tego przeciwnika, to o awans do fazy grupowej rozgrywek zmierzą się ze zwycięzcą pary KAA Gent - RFS Ryga.

Mecze 3. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy zaplanowane są na 5 i 12 sierpnia, a 4. na 19 i 26 sierpnia.

Więcej o: