Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ale akcja! Legia Warszawa może trafić na tę samą parę w Lidze Mistrzów i Lidze Europy

Legia Warszawa w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zagra z Florą Talinn. Co stanie się, jeśli mistrzowie Polski przegrają ten dwumecz? Wtedy "spadną" do eliminacji Ligi Europy. Już wiemy, z kim zagraliby wówczas w trzeciej rundzie eliminacji tych rozgrywek.

W poniedziałek rozlosowano zarówno pary III rundy eliminacji Ligi Mistrzów i Ligi Europy. To sprawia, że Legia Warszawa zna już swojego potencjalnego rywala w przypadku zwycięstwa, ale i porażki z Florą Talinn w drugiej rundzie eliminacji LM. 

Zobacz wideo "Podolski to jest już trochę taki miś z Krupówek. Ale to jest piękna historia"

Legia wylosowała tę samą parę w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Rywal zależny od wyniku II rundy eliminacji

Losowanie wskazało rozwiązanie, które może wydawać się dziwne. W przypadku zwycięstwa z estońskim zespołem Legia w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zagra z wygranym pary Dinamo Zagrzeb/Omonia Nikozja.

Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław, 23 kwietnia 2021 r.Polskie kluby poznały potencjalnych rywali w III rundzie el. Ligi Konferencji Europy

Co jeśli przegra dwumecz z Florą Talinn? Cóż, również czeka ich dwumecz z Dinamem Zagrzeb lub Omonią Nikozja, ale w III rundzie eliminacji Ligi Europy. Przed warszawianami w obu przypadkach czeka dość trudny rywal. Szczególnie w przypadku pozostania w walce o fazę grupową Ligi Mistrzów, jeśli dalej awansuje także klub z Chorwacji.

Mecz Śląsk - PaideŚląsk, Raków i Pogoń znają potencjalnych rywali w III rundzie el. Ligi Konferencji

Zadecyduje dwumecz z Florą. Pierwsze spotkanie już w środę

Pozostałymi parami, na które mogli trafić mistrzowie Polski były Olympiakos SFP (Pireus) / Neftci Baku i SK Slovan Bratysława / BSC Young Boys Berno.

Mecz Śląsk - PaideŚląsk Wrocław w kolejnej rundzie el. Ligi Konferencji! Już znają rywala

Mecze Legia - Flora odbędą się 21 i 27 lipca. Mecze III rundy eliminacji Ligi Mistrzów zaplanowane są na 3-4 i 10-11 sierpnia, a mecze III rundy eliminacji Ligi Europy na 5 i 12 sierpnia.